Термос Tatonka Hot & Cold / серія Stuff / 1 літр

Термос Tatonka Hot & Cold / серія Stuff / 1 літр

  • Виробник: Tatonka
  • Код товару: 6671
  • Наявність: Є в наявності
  • 780 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Небиткий термос з нержавіючої сталі. Гаряче залишається гарячим, а холодне холодним. З широкою шийкою і практичною гвинтовою пробкою, відкрутивши яку на 1-1.5 обороту, можна наливати в чашку гарячий чай або кава, не виймаючи пробку з термоса. Кришка від термоса це симпатичний гермо-стаканчик, який зберігає температуру напою і завжди прохолодний зовні.

Підготовка до використання термоса:

Перед використанням для зберігання гарячих рідин або їжі термос рекомендується наповнити окропом, залишити на 3 хвилини, а потім вилити воду. Після цього налити в термос гарячий напій або покласти гарячу їжу.
Перед використанням для зберігання холодних рідин або продуктів термос рекомендується наповнити холодною водою, залишити на 3 хвилини, потім вилити воду. Після цього налити в термос холодний напій або покласти в нього холодний продукт.

Температурні параметри термосів Tatonka:

Утримання тепла. При заливанні рідини температурою 95 С в термос при 20 С навколишнього середовища, через 6 годин температура в термосі буде дорівнює 70 С, а через 24 години вона знизиться до 40 С.
Утримання холоду. При заливанні рідини температурою 4 С в термос при 20 С навколишнього середовища, температура рідини в термосі залишиться колишньою через 6 годин, а через 24 години - підвищиться до 10 С.

Характеристики:

Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри: 300 x 91 мм
Обсяг: 1 л
Вага: 500 г

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре