Футболка Battlespace 7.62 Design Army 1st Cavalry Distressed Grey
  • Футболка Battlespace 7.62 Design Army 1st Cavalry Distressed Grey

Футболка Battlespace 7.62 Design Army 1st Cavalry Distressed Grey

  • Виробник: Other
  • Код товару: 7403
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1358 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

1-а кавалерійська дивізія - бронетанкова дивізія Армії США, існуюча з 1921 року. Прізвисько - «Перший загін» (First Team). Є найбільшою дивізією Армії США (16 700 осіб особового складу).

Історію дивізії простежують з 1855 року, коли був сформований 1-й кавалерійський полк. Дивізія як така була створена у вересні 1921 року. Для Армії США період між Першою і Другою світовими війнами був часом занепаду, що відбилося і на новій дивізії. Передбачалося, що вона буде проводити навчання щорічно, проте після перших навчань 1923 року такі відбулися тільки в 1927 році. В подальшому дивізія кілька разів змінювала структуру в рамках проводилися експериментів з пошуку оптимальної кількості і чисельності підрозділів.

28 лютого 1943 року позбулося коней останнім кінний підрозділ дивізії. Формально зберігаючи назву кавалерійської, дивізія тепер була легкою піхотною. В середині року вона була перекинута до Австралії для підготовки до участі в Тихоокеанської кампанії. 29 лютого 1944 року 1-а кавалерійська дивізія пройшла «бойове хрещення» - її підрозділи висадилися на островах Адміралтейства (Нова Гвінея). Бої тут закінчилися в травні. З 20 жовтня дивізія висадилася на острові Лейте, почавши звільнення Філіппін. Аж до кінця війни вона брала участь в боях на Лейте і Лусоне. Після завершення бойових дій 1-я кавалерійська дивізія була відправлена ​​до Японії для несення окупаційної служби. 8 вересня 1945 року його стала першою американською дивізією, яка набрала в Токіо.

Характеристики:

Ультра-комфортна і м'яка футболка протягом усього дня
м'який комір
Подвійні шви для довговічності
Машинне прання холодною водою
Склад: 60% бавовна, 40% поліестер

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре