Балістична каска Ops-Core OCC Dial Hard Head Veterans Ballistic Helmet ATE® HHV Tan

Балістична каска Ops-Core OCC Dial HHV Ballistic Helmet ATE® HHV Tan L XL

0 відгуків / Написати відгук

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

  • Виробник: Hard Head Veterans
  • Код товару: 7660
  • Наявність: Немає в наявності
  • 24300 грн.
  • 22700 грн.

В закладки

Балістичний шолом NIJ Level IIIA з вирізом вище вуха. Балістичний шолом HHV ATE® GEN2 пропонує ідеальні балістичні шоломи для правоохоронних, військових і приватних охоронних підприємств. Оболонка ATE® GEN 2 Ballistic Helmet виготовлена ​​з сучасних параарамідних волокон. High Cut Helmet пропонує значну економію ваги з вагою ATE® 1.3 кг.

Використання системи MAGPUL M-LOK® на тактичних напрямних шолома дозволило значно зменшити загальний профіль шолома. Таке зменшення профілю шолома знижує ризик зачеплення в обмеженому просторі або при парашутних стрибках. Це також дає користувачеві розширену модульність з додатковими опціями і меншою кількістю адаптерів для роботи.

На шолом встановлена оригінальна підвісна система Ops-Core OCC DIal Liner Kit.


Система прямого кріплення має спеціальну кулачкову гайку, яка послідовно здійснює установку і демонтаж. Просто відрегулюйте зазор між T-Nut і аксесуаром, вирівняйте T-Nuts з прорізом і вставте в потрібне місце.
Порада: перед установкою на рейку відрегулюйте гайку M-LOK до потрібної товщини!Панель A3S виготовлена з авіаційного алюмінію і важить менше, ніж більшість панелей на ринку. Використовується для установки різного навісного устаткування, такого як прилади нічного бачення. A3S Shroud працює з найбільш поширеними кріпленнями NVG. Таких, як серія Wilcox L4 або Norotos RHINO поряд з багатьма іншими. Установка між панеллю і кріпленням повинна бути надійною з мінімальним погойдуванням.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Балістична каска Ops-Core OCC Dial Hard Head Veterans Ballistic Helmet ATE® HHV Tan