Сумка-баул USMC Coyote Brown Trainers Duffle Bag з кордури

Сумка-баул Fire Force USMC Coyote Brown Trainers Duffle Bag Medium з кордури

0 відгуків / Написати відгук

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

  • Виробник: Fire Force
  • Код товару: 7703
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1135 грн.

В закладки

Сумка-баул USMC Coyote Brown Trainers Duffle Bag з кордури
Досить велика, щоб запакувати в нього все що потрібно в переїздах.
Ідеально підходить для зберігання, подорожей, спорту, кемпінгу і т. Д.
Виготовлений з натуральної тканини Dupont Cordura 500 Денье
Великі нейлонові блискавки YKK.
Подвійні зшиті блискавки з D-кільцями на обох кінцях.
Проклеєні шви всередині, щоб запобігти зношування.
Водоотталкивающая тканину
Made in the U.S.A.

CORDURA це ряд високо - технологічних і високо-міцних, сучасних тканин. Ці матеріали виготовляються з ниток виробництва компанії Du Pont (США). Матеріал Cordura дозволяє створювати одяг та спорядження з абсолютно новим ступенем міцності, надійності і зносостійкості.
Тканини CORDURA широко використовуються при виготовленні рюкзаків, взуття та верхнього одягу, спорядження та робочого одягу, а так же багажу. Тобто матеріал Cordura найкращому чином підходить для виробництва всіх тих речей, де необхідно опір проколів, розривів і грубому тертю. Матеріали CORDURA® гарантують, що вироби, зшиті з них, з честю пройдуть випробування відстань. Міцність цих матеріалів вражає сама по собі, а якщо врахувати, що вона поєднується з м'якістю, гнучкістю, легкістю і величезним кольоровим діапазоном тканин, то всі ці якості роблять марку CORDURA поза конкуренцією.
Матеріали CORDURA застосовуються навіть в тих областях, де раніше тканини ніколи не використовувалися. CORDURA стала головною торговою маркою для всіх, кому необхідні міцність, надійність і стиль.
Для того, щоб досягти таких вражаючих успіхів при виробництві матеріалів Cordura, компанія DuPont пред'являє жорсткі вимоги до якості вихідних волокон. Їх виробництво піддається ретельному контролю. Адже найменші зміни профілю крихітних волокон в нитки впливають на міцність, надійність і вага кінцевої тканини.
Складне переплетення ниток дозволяє отримувати матеріали з точно заданими властивостями і широким діапазоном привабливих поверхневих фактур.
Готові тканини постійно проходять контроль якості. Особливо часто використовується тест - випробування на міцність до стирання. Причому, для тканин Cordura довелося посилити прикладаються при випробуванні навантаження, так як при звичайних умовах тесту тканини не піддавалися істотного зносу і після мільйона циклів.
Крім того матеріали проходять сувору перевірку на опір розриву, проколювання та іншим видам зносу. Для того, щоб гарантувати найвищу якість своєї продукції, DuPont не обмежується звичайними стандартами якості, а часто застосовує свої, значно суворіші.

Розміри:         Small (24 "x 12") - довжина 61 см, діаметр 30 см (44 літра)
                         Medium (30 "x 14") - довжина 76 см, діаметр 35 см (75 літрів)
                         Large (36 "x 14") - довжина 91 см, діаметр 35 см (90 літрів)
                         X-Large (36 "x 18") - довжина 91 см, діаметр 45 см (150 літрів)
                         XX-Large (42 "x 18") - довжина 106 см, діаметр 45 см (175 літрів)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сумка-баул USMC Coyote Brown Trainers Duffle Bag, кордура