Нож з фіксованим клинком Fred Perrin FP1903 Petit Bowie - 8664

Нож з фіксованим клинком Fred Perrin FP1903 Petit Bowie

  • Виробник: Fred Perrin
  • Код товару: 8664
  • Наявність: Немає в наявності
  • 4104 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Найфмейкер і фахівець з рукопашного бою Фред Перрін ще підлітком неодноразово ставав свідком бійок між молодіжними бандами та угрупованнями хуліганів, а іноді й брав у них участь. Сувора школа життя на вулиці піднесла йому кілька уроків, і молодик непогано їх засвоїв, навчившись стояти за себе. На сьогоднішній день Фред Перрін - технічний директор організації A.C.D.S. (Академія бою на ножах та самооборони на вулиці).

До створення ножів Фред прийшов, можна сказати, випадково. Одного разу йому були потрібні ножі цілком певного типу і конструкції і він не зміг придбати відповідні запити моделі. Довелося виготовляти ножі самостійно. Цей швидкоплинний досвід був настільки вдалим, що Фред зайнявся найфмейкерством серйозніше. Через певний час про нього, як про ножового дизайнера, дізналася вся Європа, а далі весь світ.

На сьогоднішній день майстер займається виготовленням ножів більше десяти років, він заснував у Франції Гільдію ножівників (Guild of French Knifesmith) і співпрацює з кількома відомими ножовими компаніями (ніж La Griffe розробки Перріна випустила серією компанія Emerson Knife, а фірма Spyderco Perrin). Крім того, майстер заснував власне підприємство Fred Perrin Knife, під торговою маркою якого створює свої гострі шедеври.

Майстер вважає, що такі різальні інструменти просто ідеальні для міських джунглів і завжди зможуть допомогти у скрутній ситуації. Звичайно, дизайнер створює й інші моделі: складні шийні ножі, суцільнометалеві моделі середнього розміру, бойові ножі і таке інше.

Він вважає, що, незалежно від сфери застосування, ніж має бути надійним, практичним та функціональним. Саме за ці якості серед найфоманів, колекціонерів і рядових користувачів ножі від Фреда Перріна користуються високою популярністю.

Ніж з фіксованим клинком Fred Perrin FP1903 Petit Bowie виготовлений зі сталі 440C з обробкою Stone Wash. Постачається з чохлом з кайдекса, оснащеним багатопозиційним кріпленням типу Tech Lock.

Лезо Clip Point. Нековзна рукоять з G10. Серія обмежена 600 екземплярами та пронумерована. Створено Фредом Перріном для компанії Max Knives.

Характеристики:

  • Загальна довжина 179 мм
  • Довжина леза 95 мм
  • Товщина 4,5 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре