Про нас

Про нас

ABRAMS - це не просто магазин, це чоловічий клуб поціновувачів оригінальних і незвичних предметів екіпірування та спорядження, історія якого почалася у вересні 2011 року.
Ідея відкрити в Києві спеціалізований магазин, прийшла його засновникам - Володимиру Руденко та Сергію Дерманському - в той час, коли інтерес до одягу та взуття з США став виникати в досить широких колах. Попит, що з'явився навіть серед їх друзів і сусідів, можна сказати, і породив пропозицію. Ще "на березі" було прийнято безкомпромісне рішення представити в асортименті тільки ті товари, в якості яких не буде ніяких сумнівів, які Володимир та Сергій вибрали б особисто для себе.

Вибір американських товарів в якості основного сегменту не випадковий. На сьогоднішній день Армія США - це найзабезпеченіша армія світу, тому ABRAMS орієнтований на продаж, в першу чергу, американського екіпіруваня, так як в більшості своїй воно є еталоном високої якості.
Колектив магазину організувався завдяки загальному захопленню чоловіків військовою тематикою та активними видами відпочинку, під час якого їх завжди супроводжувало перевірене спорядження. Вони розуміють свою відповідальність перед людьми, життя яких може залежати від якості їх амуніції. Саме тому принципова позиція магазину ABRAMS полягає в тому, щоб пропонувати оригінальний та якісний товар.

За довгий час існування, ми стали офіційними партнерами відомих торгових марок, взяли участь в безлічі різних військових і туристичних виставок, накопичили, без зайвої скромності, величезний досвід по підбору одягу, взуття та спорядження для найвимогливіших клієнтів.
Наша місія - це забезпечувати людей тільки кращими спеціалізованими речами, цінність яких вище ніж їх ціна!

Нашi клiенти


Принципи ABRAMS

Принцип

1

Ми продаємо виключно оригінальну продукцію, привезену, в основному, з США. Часто це ексклюзивні товари, які складно знайти в інших магазинах України. Наш колектив відстежує найцікавіші та корисні для Вас позиції, гарячі новинки і те що користується попитом у професійних військових по всьому світу.

Принцип

2

Ми надаємо кожному покупцеві можливість відвідати наш фізичний магазин для наочного ознайомлення з актуальних асортиментом, підбору та примірки цікавлячих речей. Також ми готові знайти та привезти ексклюзивні товари за індивідуальним замовленням. Наші співробітники завжди відкриті до діалогу та пошуку рішень для поставлених Вами завдань.

Принцип

3

ABRAMS - клієнтоорієнтована компанія, і індивідуальний підхід та увага до кожного клієнта - це стандарт нашої роботи. Ми прагнемо не продати, а допомогти. З цієї причини також наш магазин готовий до співпраці з іншими компаніями та організаціями, яких необхідно забезпечити великою кількістю товару військового та туристичного призначення за доступними цінами.