Оплата та доставка

Оплата та доставка

Шановні клієнти!

Купуючи в інтернет-магазині Abrams, Ви маєте можливість вибрати, яким способом отримати замовлений Вами товар. Наша компанія здійснює доставку продукції по Україні та за кордон. Доставка по території України здійснюється вантажоперевізником Нова Пошта. Оплатити товар Ви можете безпосередньо у відділенні Нової Пошти в момент отримання, скориставшись послугою післяплати (згідно тарифів Нової Пошти) або здійснити передоплату на банківську картку  (можлива комісія згідно тарифів Вашого банку).

Ваш товар набагато ймовірніше поїде до Вас того ж дня, якщо Ви зробите замовлення або оплатите його (у разі передоплати на банківську картку) до 16.00.

Увага! Для отримання посилки не забудьте взяти з собою документ, що посвідчує особу та номер товарно-транспортної накладної.
Якщо ви обрали передоплату на картку банку, зв'яжіться з нашим менеджером для отримання реквізитів на оплату.
Якщо Ви хочете забрати товар самостійно – завжди будемо раді бачити Вас у нашому магазині. Якщо Вам необхідно сплатити за покупки карткою, у нас є платіжний термінал. Самовивіз здійснюються за попередньою домовленістю з менеджером.


 Нова пошта
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК