Гребінець Boker Magnum Balicomb - 8446

Гребінець Boker Magnum Balicomb

  • Виробник: Boker
  • Код товару: 8446
  • Наявність: Немає в наявності
  • 527 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Компанія Boker - це одна з найстаріших німецьких фірм. Вона заснована ще в 1829 році в невеликому німецькому місті Ремшайд братами Робертом і Генріхом Бокерія. Виробництво почалося з випуску шабель. Через 35 років виробничі сили зосередилися вже в іншому місті - Золінгені. У 1869 році була зароджена компанія під назвою «Heinr. Boker & Co ».

Щоб поширювати свої товари в Америці була заснована компанія Boker & Co. З приходом 20 століття американський покупець став головним споживачем товарів торгової марки Boker, оскільки саме в Нью-Йорку поширювалася основна частина ножових та інших виробів цієї фірми. Американське підприємство займалося випуском плоскогубців, столових приладів, ножів, лез для гоління і ножиць. Але під час Другої світової війни фабрику в Золінгені повністю знищили. Її вдалося відбудувати тільки в післявоєнний період за підтримки США.

На початку 60-х років Boker USA було продано відомий виробник ножиць Wiss & Sons. Були часи, коли ножі Boker повністю зникли з ринку, оскільки вони стали конкурентами ножів Wiss. Тому на початку 70-х компанію перепродали міжнародної корпорації Cooper Industries. Для Boker подібні зміни тільки пішли на користь. Cooper вдалося повернути колишню славу компанії Бокерія. C 1869 го року і до теперішнього часу ножі виробляються на фабриці Boker в німецькому місті Золінген.

Фірма Boker росте і розвивається, завойовуючи світовий ринок і успішно конкуруючи з іншими всесвітньо відомими компаніями з виготовлення ножів. У Китаї компанія відкрила свою лінію з випуску складних ножів Boker Magnum. Для неї характерно різноманіття моделей: прості ножі з одним лезом, багатофункціональні, з різною кількістю інструментів.

Сьогодні бренд Boker асоціюється з надзвичайно великим асортиментом, у продажу можна знайти різні складні і кишенькові ножі, мисливські ножі, яким характерний «німецький консерватизм», серії бойових, тактичних ножів, ножів для рятувальних робіт і виконання завдань різної складності. У виробництві використовуються різноманітні леза і матеріали для рукояток.

Сучасний Boker, також займається розробкою колекційних ножів і високоякісних ножів з дамаської сталі з елементами дорогої деревини, кераміки і синтетики. Спільно з корпорацією сім'ї Зальцман бренд Boker випускає ножі для професійних робіт в Аргентині і кухонні ножі. Тому товари цієї торгової марки задовольняє будь-якого цінителя ножів з найвишуканішим смаком і будь-яким достатком (Стаття взята на ресурсі Gearshout.net).

Гребінець Boker Magnum Balicomb відрізняється екстраординарним дизайном, оскільки складається і розкладається по приципу ножа балісонг. У складеному положенні гребінець з нержавіючої сталі ховається в рукояті, утвореної двома половинками. Рукоять також виконана з нержавіючої сталі.

Характеристики:

  • Виробник: Magnum
  • Модель: Гребінець
  • Використовувані матеріали: Нержавіюча сталь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре