BenShot | Інтернет-магазин Abrams. Купити стакан з кулею, келих з кулею США. Келих з кулею Америка. Одяг та військове спорядження з Америки в Києві. Made in the USA.

BenShot

Стакан з кулею калібр 308 BenShot Rocks Glass 325 ml
Стакан з кулею калібр 308 BenSHot AR15 Glass 325 ml
Стакан BenShot Broadhead Pint Glass 470 ml
Склянки з блешнею BenShot Fishing Lure Glass 325 ml
Склянка BenShot Bulletproof Shot Glass 57 грам
Графін з кулею калібр 50 BMG BenShot Decanter 750 ml
Показано з 1 по 22 із 22 (1 сторінок)

Відома американська компанія BenShot була створена, як сімейний бізнес, батьком і сином в сільській місцевості штату Вісконсін Сполучених Штатів Америки. До цього батько займався продажем творів мистецтва на різних виставках декоративно - прикладного мистецтва, йому добряче набридло їздити по безкрайніх просторах Америки, і тоді у сина з'явилася ідея створити інтернет магазин.

Спочатку творці сімейного бізнесу торгували чарками, онлайн торгівля була розпочата в січні 2016 року.
Чарки виготовлялися вручну зі скла у власній майстерні, створеної на місці старої меблевої фабрики, яка перебувала в Вісконсині.

Спочатку творцями підприємства ставили за мету заснувати виробництво саме тут, в рідних краях, і не переносити його куди-небудь в інше місце, так як це створення нових робочих місць, в яких було гостра необхідність.

Головними труднощами було швидке збільшення замовлень, які складно виконати в термін і вирішення питань з логістикою.

Виробництво унікальних скляних виробів BenShot


Штат Вісконсін розташований в центральній частині Сполучених Штатів Америки, ближче до північної її частини, тому клімат тут досить холодний, а часом його можна назвати навіть суворим, в зв'язку з цим одним з головних способів проведення часу була полювання, а підняти настрій можна було за допомогою алкоголю , який до того ж, допомагав пережитий суворі зими.

Старовинне робоче місце в майстерні, в яку перетворилася стара меблева фабрика і навколишній північний ліс створювали особливу атмосферу для створення скла, а відповідно і незвичайну скляний посуд.

Унікальні особливості скляного посуду BenShot:

    Кожна чарка або склянку зроблений вручну.
    У стінці склянки знаходиться справжня куля різних калібрів 0,308, 0,45ACP, наконечники сталевих стріл і навіть 50 калібр! зроблена з міді, в ній повністю відсутня свинець.
    Виріб високої якості, з важкого скла, ручна робота.
    Склянки поставляються в індивідуальній картонній коробці, яка теж проводиться в Сполучених Штатах Америки.
    Продукт є Автентичним, має реєстрацію в Бюро по патентах і товарних знаків Сполучених Штатів Америки.
    Не містить свинець і порох, з нього безпечно пити.

Купити склянки BenShot можна в нашому інтернет магазині, ми їх купуємо і доставляємо безпосередньо зі Сполучених Штатів Америки.

Кам'яне скло BenShot


Посуд компанії BenShot отримала ще одну назву - кам'яне скло, по-моєму, воно говорить сама за себе, це значить, що з ним нічого не може трапитися, вона міцна і довговічна як камінь.

У стінці келиха Бен Шот щільно сидить куля 0,308 калібру, таке враження, що скло захопило снаряд в свої обійми, замість того, щоб розлетітися на мільйон шматочків, скло увібрало в себе удар і деформувалося, набувши форми кулі. Незважаючи на те що поглиблення, посудину з цього скла може вміщати в себе алкоголь, здатний подіяти на Вас як постріл.

Кожен екземпляр BenShot виготовляється вручну, в Америці з ексклюзивною обробкою. ... Це, просто, що містить інтригу шматок барного скла, який надає додатковий шарм Вашому закладу або домашньої вечірки з прийомом гостей.

Кам'яне скло BenShot треба мити тільки вручну, воно не переносить посудомийних машин.

Купити BenShot можна в нашому інтернет магазині Abrams, ми його купуємо і доставляємо безпосередньо зі Сполучених Штатів Америки.