Флісовий одяг. Купити одяг з флісу Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині.

Флісовий одяг - Level 3

Куртка фліс Fahrenheit High Loft Tactical Olive
Куртка фліс Fahrenheit High Loft Tactical Half Zip
Штани Fahrenheit Polartec Classic 200 Coyote
Штани Fahrenheit Polartec Classic 200 Black
Реглан фліс Fahrenheit Classic 200 Zip - Black
Куртка флис Fahrenheit Polartec Classic 200 Black
Куртка фліс Fahrenheit Polartec Classic Full ZIP Hoody Black
Штани Fahrenheit Polartec Classic 200 Tactical Coyote
Худі кофта Peklo Toys
Флис USMC Polartec Classic 100 Coyote Brown
Флис Gen III Level 3 ECWCS  - Foliage Green (складского хранения)
Флісова кофта (ECWCS) GEN II Polartec® Classic 300, розмір XL
Фліс Gen III Level 3 Polartec ECWCS - Multicam
Реглан фліс Fahrenheit Classic 200 Zip - Coyote
Куртка флис Fahrenheit Polartec Power Stretch Pro Black
Куртка фліс непродувана Fahrenheit Polartec Windbloc Coyote
Куртка фліс непродувана Fahrenheit Polartec Windbloc Black
Куртка фліс PCU Level 3 Coyote Steps. Inc.
Куртка фліс PCU Level 3 Coyote Beyond Polartec
Куртка фліс Halys PCU Level 3 Coyote Polartec Large
Куртка фліс Fahrenheit Polartec Power Stretch Pro Grey
Куртка фліс Fahrenheit Polartec Classic 200 Coyote
Куртка фліс Fahrenheit High Loft Polartec + PrimaLoft. Ver 2
Куртка фліс Fahrenheit Classic 200 Tactical Crocodile
Куртка фліс Fahrenheit Classic 200 Tactical Coyote
Куртка Fahrenheit Power Grid Сombi Khaki
Куртка Fahrenheit Polartec Windbloc Falcon Coyote
Куртка Fahrenheit Polartec Power Grid Full ZIP CAMO
Куртка  Fahrenheit StreamDance black
Костюм флісовий Fahrenheit Polartec Classic Micro
Жилет Fahrenheit Gelanots Primaloft Joker Vest Khaki
Жилет Fahrenheit Gelanots Primaloft Joker Vest Grey
Жилет Fahrenheit Gelanots Primaloft Joker Vest Black
Показано з 1 по 36 із 36 (1 сторінок)

У сучасному світі флісовий одяг набуває все більшої популярності, і це не тільки спортивні костюми і толстовки, все більше останнім часом компаніями розробляються моделі одягу, призначені для якихось певних умов її використання. Це означає, що шиються не просто куртки, а кожна з моделей передбачається для використання її в якійсь певній ситуації.

Що таке фліс


Фліс - це трикотажний матеріал синтетичного походження, його основною складовою є поліестер, яке нам більше відомо, як поліестер.

У чому перевага флісовій військового одягу:


    Вироби швидко висихають, що важливо для військового термобілизни і туристів.
    При фізичному навантаженні людина пітніє, але відповідна тканина не вбирає в себе виділену вологу, а пропускає її крізь себе, і при цьому не стає мокрим. Це відбувається за умови, що зверху нього не надіта інша верхній одяг, флісова кофта або реглан з флісу, наприклад.
    Навіть мокрий одяг полартек продовжує зігрівати.
    Одяг мало важить, не тільки в сухому вигляді, але навіть і в мокрому.
    Ця тканина не викликає алергію.
    При дотриманні всіх технологій під час виробництва тканина не запалюється, а може тільки оплавитися, після попадання на виріб розпеченого жарини, на ньому може з'явитися дірочка з оплавленими краями.

Як вибрати флисовую одяг і де її купити в Києві

Компанія Polartec


Американська компанія Полартек створена ще на початку двадцятого століття. Тканини стали настільки популярні, що назва компанії отримало загальне значення, цією назвою активно користуються і зараз любителі екстремальних видів відпочинку, спорту, риболовлі та полювання. Також з неї виробляють військову флисовое термобілизна polartec.

Аналоги серед англомовних отримали назву Пайлом, але він виготовлявся за спрощеною технологією з використанням штапельного волокна, і тому програвав в таких аспектах:

    Продукція з Пайла більше важили, але при цьому, давали менше тепла.
    Тканина була шкарпетках, швидко скочувалася.

Один з видів флісовій тканини отримав назву Полартек Класик, у нього були переваги перед аналогами:

    Матеріал мав меншу вагу, але при цьому, більше грів.
    Був представлений в широкій світловий гамі, включаючи мультиків.
    Тканини різних артикулів мали різну щільність.

Протягом вже понад тридцять років він є еталоном виробників, які працюють в цьому сегменті виробництва одягу. Зараз випускається три види флісу Полартек, що відрізняються по щільності тканини, і у кожної з них є цифровий індекс, який позначає щільність тканини, цифра в позначенні вказує на кількість грам на метр квадратний:

    Polartec Classic 100
    Polartec Classic 200
    Polartec Classic 300

Крім того є ще фліс полартек супер низької щільності, він називається Полартек Класик Мікро. Чим більше цифра в позначенні, тим матеріал буде важчим і теплим, самий щільний і важкий Полартек Класик 300. У зв'язку з тим, що останнім часом з'явилася тенденція для створення екіпіровки для туристів і альпіністів з малою вагою, тобто вона повинна бути тепла , але при цьому легка, виробники для її виробництва перестали використовувати Полартек з індексом 300, роблячи одяг тим самим легше. З цієї причини Полартек Класик 300 останнім часом все менше використовується виробниками одягу.

Тканина нової модифікації Thermal Pro має кращі термоизолирующие якості на одиницю ваги в порівнянні з Полартек Класик, це стало можливо завдяки використанню іншого способу в'язки. В результаті застосування нової технології тепер тканину виходить не такою щільною і краще пропускає повітря, виріб з неї краще «дихає», завдяки цьому під час великих фізичних навантажень, в такому одязі знаходиться більш комфортно. Крім того, матеріал виходить не такий щільний, і тим самим зменшується вага виробу, готовий одяг стає легшою.

Компанія Фаренгейт


Українська фірма Фаренгейт також займається виробництвом флісового термобілизни та іншого одягу. Вона є великим українським підприємством, яке використовує тканини світових виробників, створені з використанням високих технологій. Одяг, вироблена цією компанією, з успіхом експлуатується в різних погодних умовах, їй не страшні низькі температури, пронизливий вітер, тривалі зимові переходи по пересіченій або гірській місцевості. Цей товар Готується на території України з оригінального імпортованого матеріалу торгової марки Полартек.

Компанія Crye Precision


Військова флісова форма компанії Crye Precision теж представлені в нашому розділі. Це американська фірма, яка випускає переважно військовий одяг для силових підрозділів Сполучених Штатів Америки і Європи, компанія пишається тим, що займається такою важливою справою і враховує при виконанні військових замовлень всі побажання своїх клієнтів.

На сьогоднішній день, вся уніформа, включаючи військові кофти і реглани polartec multicam, що випускається компанією Crye Precision, вважається кращою в Сполучених Штатах Америки і світі, вона дуже комфортна і відрізняється високою якістю пошиття. Вся військова флиска поляртек цієї компанії пошиті в Америці.

Крім військової американської одягу multicam фірма спеціалізується на випуску інноваційної екіпіровки і аксесуарів, її продукцію із задоволенням купують не тільки представники силовиків і охоронних компаній, а й рибалки, мисливці і туристи, особливо любителі екстремальних видів туризму і спорту.

Військове флисовое термобілизна ми привозимо безпосередньо з США.