Куртки та штани. Купити куртки і штани в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині.

Куртки та штани - Level 5 Soft Shell

Куртка бомбер Zero Foxtrot Woodland Bomber
Куртка бомбер Zero Foxtrot Rhodie Bomber
Куртка бомбер Zero Foxtrot Black Tiger Bomber
Комплект куртка і штани Gen III Level 5 ECWCS Softshell - Multicam
Штаны Gen III Soft Shell Level 5 ECWCS  — Multicam
Штани PCU Gen II Soft Shell Level 5 Patagonia
Куртка Soft Shell Gen III Level 5 ECWCS  — Multicam
Куртка SIGMA FR Gen III Soft Shell Level 5 - Multicam
Куртка PCU Gen II Level 5 Patagonia
Куртка New Balance AFR301R S7 Fire Retardant
Куртка GEN III ECWCS Level 5  Soft Shell V - ACU pat
Куртка Beyond AXIOS A5 Rig Light Softshell Jacket Coyote, розмір XL
Куртка Beyond AXIOS A3 Alpha Jacket Coyote Large
Комплект куртка та штани PCU Gen II Soft Shell Level 5 Patagonia
Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)

Велика частина одягу, яка представлена ​​в розділі «Куртки та штани» в нашому інтернет магазині, проведена в Сполучених Штатах Америки, це оригінальні сертифіковані вироби, які ми привозимо безпосередньо з Америки.

Велика частина обмундирування, яке ми продаємо, використовується в екіпіровці армії США, вона розроблена і пошито з використанням останніх інновацій і прогресивних технологій, тканини проходять експертну перевірку і мають відповідну сертифікацію, яка відповідає всім стандартам НАТО.

Камуфляжні куртки і штани мають індекс 5 level, тобто є п'ятим, базовим шаром одягу, і, представляє собою, основний шар одягу сучасний, інноваційний, розрахований на будь-яку погоду для американських військовослужбовців. Одяг, що продається у нас, має два види базового шару, один з них не має захисту від вогню, а другий має такий захист, тобто, вона не запалюється і може витримати нетривалі опади, залишається сухим.

Що таке софтшелл


Багато сучасні любителі екстремальних видів спорту, та й просто віддає перевагу одягу камуфляжного типу, часто вживають в позначенні який-небудь частини своєї екіпіровки назву софтшелл, але далеко не всі знають, що ж воно означає.

Для пояснення, що таке софтшелл треба сказати, що найвдалішим його визначенням буде, в широкому значенні цього слова буде весь одяг, яку можна вдягати як верхній шар екіпіровки, але при цьому не була вже звичну для нас одяг, таку як тонкі вітровки , штормівки, синтепонові куртки, пуховики.

Що характерно для софтшелла:

    Захищає від вітру, не продувається тканина.
    Добре пропускає випаровування, під курткою не виникає парниковий ефект.
    Тягнеться на всі боки, як стрейч.
    Приємна тканину на дотик.
    Легка, тобто мало важить.
    Має властивості теплоізоляції.
    У 5 ЛЕВЕЛ використовується тканина EPIC.

EPIC є тканиною інкапсульовану силіконовим полімером, завдяки чому ця одношарова тканина набуває такі якості як: водонепроникність, стає продувається вітром, при цьому, через неї відмінно виходить пар, що знаходиться під одягом і утворюється в результаті того, що людина пітніє; і в той же час відбувається вентиляція повітря.

Куртки та штани Patagonia в Києві


Софтшелл створювався і вдосконалюється, до цього дня, як зручне спортивне і туристичний одяг і, як відомо, його випускають безліч компаній у всьому світі. Компанія Патагонія відраховує свою історію від 1957 року народження, спочатку це була маленька; майстерня з виробництва обладнання для скелелазіння, яким захоплювався її юний засновник Івон Шуінар. Починаючи виробництво з виготовлення звичайних гаків для лазіння по скелях, він поступово перейшов до виготовлення одягу для екстремальних видів спорту.

У тисяча дев'ятсот сімдесят другому році був створений бренд Патагонія, ця назва вирішили вибрати, так як воно читалося однаково на всіх мовах, і крім того, зберігало в собі якусь загадку, яку завжди хочеться розгадати мандрівникові.

В даний час це всесвітньо відомий бренд, що займається випуском спортивного одягу і екіпіровки для різних видів активного відпочинку, не забуваючи при цьому і про любителів лазити по скелях, не оминає увагою і серфінгістів.

Випускається продукція тільки з екологічно чистих матеріалів, у компанії незвичайний підхід до бізнесу, вона змінює ринок одягу, вкладаючи великі кошти в екологічні проекти. І тому популярність її продукції зростає, певні моделі курток і штанів Патагонії навіть використовується у військах спеціального призначення Сполучених Штатів Америки.

У нашому інтернет магазині можна купити куртку PCU Gen Patagonia, завдяки тому, що волокна софтшелл капсульованих в силікон, цей матеріал отримав еластичність, водонепроникний, дозволяє дихати тілу, і в той же час вітронепроникний.

Продукція компанії проводиться тільки на території Америки, компанія ніяких дочірніх підприємств не має, ми офіційно імпортуємо оригінальну продукцію компанії Patagonia зі Сполучених Штатів Америки. Є ще у нас в продажу комплект штани і куртка PCU Gen ІІ Patagonia і штани PCU Gen ІІ Patagonia

Торгова марка GEN ІІІ ECWCS


У нашому розділі куртки і штани так само представлені товари торгової марки GEN ІІІ ECWCS, ця компанія випускає військову форму камуфляж в США. У неї абсолютно нові підходи до продукції, що випускається одязі, величезне значення надається питанню, як одягнений американський солдат, вважається що компанія за допомогою військової камуфляжної форми, а саме куртки і штанів, здатна змінити роботу американського солдата в будь-якому середовищі, полегшити її, в якій би екстремальній обстановці він не виявився.

Сама абревіатура ECWCS в перекладі означає - розширена система одягу для холодної погоди. Компанія радикально переглянула систему створення одягу для холоду попереднього покоління армійської екіпіровки, зараз вона дозволяє вижити солдату в абсолютно будь-яких кліматичних умовах. Для цього створена семиуровневая система захисту, в якій використовуються запатентовані матеріали, виготовлені за передовими технологіями, крім того, дизайн американської військової форми камуфляж - ультрасучасний.

Сім рівнів захисту від холоду:

    Легка майка і кальсони.
    Утеплення сорочка і кальсони.
    Флісова куртка з високим коміром.
    Вітрівка.
    М'яка куртка і штани для морозної погоди.
    Штани і куртка для екстраординарних умов в кліматі холодної зими.
    Парку і штани для погоди екстремально холодної.

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлені куртки і штани мультиків п'ятого рівня захисту від холоду. Куртка і штани multicam виготовлені з еластичних, водонепроникних і пропускають повітря матеріалів, і забезпечують одязі малий обсяг і легка вага, при цьому під час пересування людина відчуває себе дуже комфортно.

Камуфляжна форма multicam софтшелл призначаються для носіння в холодну погоду п'ятим шаром одягу, з використанням першого і другого базового шару, а так само третього і четвертого ізоляційного шарами. Комплект призначається для використання в помірно холодному кліматі.

Для пошиття всього одягу американської військової екіпіровки використовуються матеріали, які не здатні загорятися, тобто незаймисті тканини і матеріали.

Військовий одяг мультиків торгової марки GEN ІІІ ECWCS можна купити на території Сполучених Штатів Америки або замовити через інтернет магазин.

Наш інтернет магазин офіційно імпортує продукцію торгової марки GEN ІІІ ECWCS