Водонепроникні куртки і штани. Купити непромокальні куртки і штани в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині.

Водонепроникні куртки і штани Gore-Tex - Level 6

Пончо (плащ-накидка) Fire Force - Woodland
Пончо (плащ-накидка) Fire Force - Olive Drab
Пончо (плащ-накидка) Fire Force - Black
Пончо (плащ-накидка) Fire Force - ACU
Пончо (плащ-накидка) Dakota Outerwear Poncho With Hood Multicam
Непромокаемые GORE-TEX® ECWCS Gen III Level 6 - штаны
Куртка USMC Level 6 Marpat Woodland Gore-Tex
Куртка Gen III Level 6 Gore-Tex FREE EWOL - Multicam
Водостійка куртка Vertx Integrity 37.5 Waterproof Shell Black
Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)

Непромокальні куртки і штани Gore Tex multicam відносяться до шостого рівня захисту від холоду.

Ніхто не буде заперечувати те, що кожна людина хоче відчувати себе комфортно під час поганої погоди, а тим більше, якщо людина зайнята роботою, спортом або несенням служби на відкритому повітрі в холодну пору року, а особливо в екстремальних умовах.

Але підібрана військова форма повинна бути правильно, і бажано, щоб була створена з урахуванням нових течій і використанням інновацій для занять екстремальними видами спорту, несення військової та охоронної служби, активного відпочинку, туризму, полювання та риболовлі. Для всього перерахованого вище якнайкраще підійдуть непромокальні куртки і штани, випущені компанією Гортекс.

Основні особливості тканини Гортекс (Gore-Tex)


Вважається, що в тисяча дев'ятсот п'ятдесят восьмому році була закладена основа майбутньої компанії Гортекс, коли два брата Білл і Вів в своєму підвалі заснували компанію, яка займалася розробкою електронних продуктів, вона отримала назву W.L.GORE & ASSOCIATES.

Початкові розробки щодо тканин нового покоління велися на замовлення NASA, в результаті цієї роботи були отримані спеціалізовані тканини, які могли дихати, тобто через них відбувалася циркуляція повітря. Це дало можливість зробити ривок вперед в питанні створення непромокальний одяг для вулиці або outdoor. Ці технологічні тканини отримали назву Гортекс, а компанія почала першою в світі випускати парові мембранні матеріали, які використовувалися для виробництва туристичного спорядження, в тому числі взуття і одягу.

Ось переваги речей виготовлених з цих тканин:

    Водостійкі, відмінно захищають від морозу і вітру.
    Зручні і легкі.
    Добре виводять піт.
    Компактні, в складеному стані займають мало місця.

Які види тканини Gore-Tex використовують для комплекту військової форми


Тканини поділяються на три види, залежно від розташування в ній мембрани:

    Двошарові - це коли мембрана приклеюється до зовнішнього шару матеріалу, а підкладка до самої тканини не кріпиться, двошарові речі мають невелику вагу, добре відводиться піт і вони порівняно недорогі.
    Тришарові - все три шару верхня тканина, мембрана і підкладка разом склеєні. Завдяки чому, такий одяг міцніша, але при цьому, дихає гірше, тобто менше відбувається вентиляція повітря.
    Z-Liner - між тканиною і підкладкою знаходиться мембрана, вона вшита тільки в бокові шви, тобто, пришивається, як і підкладка і знаходиться посередині у вільному положенні, це дозволяє зробити менше швів в одязі.

Види ГОРТЕКС:

    Gore - Tex - основний вид тканини, переважно з якої шиють вироби.
    Gore - Tex Active - тканина, яка легко дихає.
    Gore - Tex Pro - міцна, тканину, яка довго носиться, використовується для створення одягу для екстремальних видів спорту.

Водонепроникні куртки і штани в Києві


У нашому інтернет-магазині представлені непромокальні куртки і штани військові Гортекс виробництва Сполучених Штатів Америки, які зшиті з оригінальною сертифікованою тканини компанії Гортекс. Весь цей товар ми привозимо безпосередньо з Америки.

Комплекти відносяться до шостого рівня захисту від холоду, це має на увазі, що під нього слід надягти ще п'ять шарів одягу, що це за шари:

    Перший базовий шар влагоотводящие термобілизна.
    Другий базовий шар зігріваючий термобілизна.
    Флісова одяг, переважно Полартек.
    Вітрівка.
    М'яка куртка і штани для морозної погоди.

Водонепроникні куртки та штани гортекс призначаються для експлуатації в дуже холодну морозну погоду, а так само в неординарних і екстремальних ситуаціях. У курток капюшон забирається в воріт, за обсягом його можна регулювати шнуром, є блискавка на рукавах, для того щоб була вентиляція під пахвами. Так само присутній зроблена з еластичного матеріалу внутрішня вітрозахисний спідниця.

Особливу увагу клієнтів приваблює костюм, який не горить, він складається з куртки і брюк Gen ІІІ Level 6 FREE EWOL - Multicam - це водонепроникний комплект військової форми Gore Tex, а саме куртка і штани шостого шару захисту від холоду.

Це найновіша розробка компанії ADS TACTICAL - ця фірма заснована в 1997 році, вона надає послуги логістики, всім субпідрядникам і військовим підрозділам збройних сил США, а так само поставляє оперативне обладнання та комплекти військової форми Гортекс.

Представлена ​​військова форма є надміцної, непромокаючої, зшите із негорючих матеріалів, тобто не горить у вогні, забезпечують стійкість до вогню нитки NomexR. Зсередини з використанням блискавок можна пристебнути підстібка. Матеріал, який володіє вогнетривкими якостями, здатний уберегти від загоряння одяг протягом ста двадцяти хвилин, що є важливим чинником для людини, що потрапила в екстремальну ситуацію, будь то аварія, пожежа або стихійне лихо, костюм захистить людину від небезпечних опіків, що важливо для комплекту військової форми.

Всі товари, представлені в цьому розділі нашого інтернет магазину, зроблені в Сполучених Штатах Америки з оригінальних сертифікованих матеріалів, всі необхідні лейбли на товар присутні. Непромокальні куртки і штани ми привозимо з США.