Некамуфльований тактичний одяг. Купити в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині ✯ Abrams ✯

Некамуфльований тактичний одяг

Куртка кофта Carinthia G-Loft Ultra Shirt Olive
Куртка кофта Carinthia G-Loft Ultra Shirt Black
Куртка зимова Carinthia MIG 4.0 G-Loft - Coyote
Куртка зимова Carinthia MIG 4.0 G-Loft - Black
Куртка Carinthia G-Loft TLG Jacket Black
Куртка Carinthia G-Loft ISG 2.0 Jacket - Black
Куртка Carinthia G-Loft ESG Jacket
Джинси тактичні Vertx Defiance Jeans Dark Wash
Штани тактичні 5.11 Stryke TDU Pant - TDU Green
Штани тактичні 5.11 Stryke TDU Pant - Black
Штани тактичні 5.11 Stryke Pant - Battle Brown
Штани тактичні 5.11 Stryke Apex Pant - Tundra
Штани тактичні 5.11 Apex Pant - Volcanic
Штани тактичні 5.11 Apex Pant - Dark Navy
Штани тактичні 5.11 Apex Pant - Black
Штани для хайкінгу Fahrenheit Hiking PRO Black
Штани для хайкінгу Fahrenheit Hiking Pants Grey
Штани для хайкінгу Fahrenheit Hiking Pants Crocodile
Штани Vertx Recon Pants Black

Штани Vertx Recon Pants Black

2783 грн. 4064 грн.

Штани Vertx Hyde LT Pants AGR

Штани Vertx Hyde LT Pants AGR

1925 грн. 3179 грн.

Штани Fahrenheit Solar GUARD Stretch
Футболка Vertx Full Guard Performance Short Sleeve Shirt Black
Тактична футболка поло Vertx Assessor Polo 2.0
Тактична сорочка Vertx Phantom LT Long Sleeve Shirt OD Green
Тактична сорочка Eberlestock Owyhee Field Shirt Gunmental
Тактична сорочка Eberlestock Owyhee Field Shirt Dry Earth
Сорочка фланелева Nine Line Men's Solid Flannel Navy
Показано з 1 по 50 із 146 (3 сторінок)

Перш за все, нам треба розібратися в тому, що ж являє собою некамуфльований тактичний одяг? Ця тактична одяг, легка зносостійка, відповідна армійським стандартам, яка, як правило, створюється для спеціальних підрозділів, рятувальних служб, охоронних структур. Але вона не має характерного зелено - сірого малюнка у вигляді невизначених розлучень і розмитого контуру.

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлена ​​некамуфляжная тактична одяг різних виробників, зараз ми про них і поговоримо.

Компанія 5.11 Tactical


Фірма 5.11 Tactical займає перше місце по моделюванню і випуску тактичної одягу, взуття та спеціального спорядження, не тільки для спеціальних підрозділів поліції і армії, служб охорони і рятувальників в Сполучених Штатах Америки, а й в країнах усього світу.

Спорядження, яке випускається компанією, офіційно використовується академією Федерального Бюро Розслідувань Сполучених Штатів Америки, а так само багатьма фірмами, які спеціалізуються на охороні високопоставлених осіб в різних державах світу, не відмовляються від нього і любителі суперечка а, скелелазіння і активного відпочинку.

Бренд 5.11 Tactical з'явився завдяки Рояла Роббінса, який прикріпив стропу до штанів, в задній їх частини, схожу на страховку, до якої альпіністи кріплять страхує їх карабін.

Сама назва бренду 5.11 розшифровується, як найважчий для сходження рівень по скельній системі Йосемітський десяткової оціночною шкалою. Сталося це в тисяча дев'ятсот дев'яносто другому році, в незабаром на ці штани звернув увагу агент ФБР зі штату Вірджинія, який теж був затятий любитель альпінізму і скелелазіння.

Він зробив висновок, що саме такі легкі, які практично не можна зносити штани, будуть вельми корисні для службовців їх відділу.
Через невеликий проміжок часу їх привезли до відділу ФБР, і у цих тактичних брюк почалося нове життя, вони стали входити в екіпіровку всіх елітних частин США.

Продукція, що випускається некамуфльований тактичний одяг бренду 5.11 Tactical:

    Штани.
    Рукавички.
    Куртки.
    Футболки.
    Сорочки.

Так само в асортименті є такі аксесуари і спецспорядження:

    Рюкзаки.
    Сумки.
    Годинники.
    Бронежилет.
    Кобура.
    Збройний кейс і багато іншого.

Некамуфльований тактичний одяг можна купити в нашому інтернет магазині, весь товар ми закуповуємо і привозимо безпосередньо з США.

Фірма Fahrenheit


Це українська компанія, яка відшиває некамуфльований тактичний одяг з тканин американського виробництва привезених зі Сполучених Штатів Америки, використовуючи іноземні технології, в тому числі і американські.

Їх продукція вже зарекомендувала себе тільки з позитивного боку і користується попитом у покупців, особливо споживачів, влаштовує співвідношення ціна - якість.

Некамуфльований тактичний одяг Fahrenheit можна купити в нашому інтернет-магазині.

Бренд Under Armour


Це досить молода компанія їх Америки, її засновник Кевін Планк, який грав професійно в американський футбол у тисяча дев'ятсот дев'яносто шостому році заснував нову фірму Under Armour.

Перша продукція, яка була випущена, і з нею бренд вийшов на ринок, була футболка, зшита із синтетичної тканини, технологія запатентована як Heat Gear®. Ці футболки вигідно відрізнялися від бавовняних тим, що:

    Були значно легше.
    Відводили піт від тіла.
    Швидко сохли.

Незважаючи на те, що ця продукція на ринку вже більше двадцяти років, вона не тільки не втратила свою актуальність, а навпаки, її використання розширилося. Якщо раніше їх одягали під свої лати тільки гравці в американський футбол, то тепер вони незамінні для представників різних силових структур і військових відомств, так як є обов'язковим елементом одягу під уніформу і бронежилети.

З моменту заснування компанії її асортимент продукції розширився в рази, особливою популярністю у любителів спорту і активного відпочинку користується тактична куртка.

Вони прекрасно захищають від негоди, швидко сохнуть, практичні, не вимагають особливого догляду. Для пошиття використовується тканина Heat Gear® Reactor, яка має теплоізоляційні властивості і адаптується до рівня активності спортсмена і підтримує необхідний рівень тепла.

Тактична одяг Heat Gear® представлена ​​в широкому асортименті в нашому інтернет магазині, купити її можна в будь-який час, ми закуповуємо товар і привозимо безпосередньо з США.