Труси. Купити термотруси в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині ✯ Abrams ✯

Труси

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

В екіпіровці військового або спортсмена білизна, і зокрема, натільна білизна - труси, займає далеко не останнє місце. Наскільки воно зручне, що не сковує рухи, дає свободу тілу займати будь-яке положення, це сприяє досягненню високих спортивних результатів, а військовий завдяки цьому почувається більш комфортно в польових умовах навчань.

Труси, виготовлені відповідно всім сучасним гігієнічним нормам, створюють комфортні умови і дозволяють спортсмену не помічати побутові дрібниці.

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлені труси декількох торгових марок, сьогодні ми з ними познайомимося.

Компанія Fahrenheit


Це український виробник, виробничі потужності якого знаходяться на території нашої країни.

Головною фішкою фірми є те, що вона використовує у виробництві своєї продукції найпередовіші технології та сучасні матеріали. Для виготовлення звичного натільної білизни і термобілизни використовується матеріали, що випускаються американською компанією зі світовим ім'ям Polartec LLC.

Українська виробнича фірма з виробництва одягу для спорту та туризму Fahrenheit була заснована в тисяча дев'ятсот дев'яносто другому році, в своїй роботі розробники одягу враховують побажання клієнтів, поєднання високої якості і доступної ціни роблять продукцію привабливою для покупців.

Компанія випускає різноманітну одяг це:

    Термобілизна.
    Труси.
    Куртки та Флиска.
    Штани.
    Термо жилети.
    Шапки, рукавички і рукавиці.

Термотруси, які випускає підприємство, за рахунок використання матеріалу Polartec Power Dry, дозволяє залишатися шкірі сухою навіть при високій температурі повітря, або великому фізичному навантаженні, плоскі шви створюють додатковий комфорт, завдяки анатомічному крою з'являється відчуття другої шкіри.

Купити труси фірми Fahrenheit можна в нашому інтернет магазині.

Бренд Under Armour


Спортивним одягом користуються, перш за все, спортсмени, тому не дивно, що багато компаній з виробництва спортивного одягу були засновані саме спортсменами, адже їм, як нікому іншому найкраще відомо, що необхідно людині, яка займається спортом. Ось і компанію Under Armour в Балтіморі в 1996 році заснував американський спортсмен, колишній гравець в американський футбол Кевін Планк. Після багатьох років штаб квартира і сьогодні знаходиться все там же, Балтимор, штат Меріленд, США.

Він перший з фахівців, які працювали в області створення спортивного одягу, звернув увагу на тканину, яка складається з поліестеру і лайкра, здатна пропускати рідину крізь себе, при цьому щільно облягаючи тіло.

В даний час компанія використовує для пошиття нижньої білизни, а це труси, полегшену тканину Heat Gear, вона здатна зберегти велику працездатність, крім того в неї додано волокно Cupron, яке володіє протигрибковими властивостями і забезпечує знищення 99,9% грибка протягом дванадцяти годин шкарпетки білизни. Неприємний запах нейтралізується завдяки використанню спеціальних технологій.

Купити труси боксери, виробництва фірми Under Armour можна в нашому інтернет магазині, ми самі купуємо і привозимо товар безпосередньо в Сполучених Штатах Америки.

Компанія New Balance


Історія американської фірми налічує вже більше ста років, вона була створена в тисяча дев'ятсот шостому році в місті Белмонт.

Пріоритетною продукцією, яку випускало і продовжує випускати підприємство це - спортивне взуття. Засновник компанії Вільям Райлі є винахідником супінатора. Цей винахід послужило початку випуску спеціального взуття для бігу в тисяча дев'ятсот тридцять восьмому році. Легендарна модель кросівок Trackster з'явилася на світ в 1962 році, її найважливішою відмінністю була рельєфна підошва, ніж були підкорені шанувальники бренду.

Поряд зі своєю видатною спортивним взуттям фірма випускає і спортивний одяг, зокрема і спортивну білизну, яке:

    Зручно.
    Практично.
    Повітропроникне.

Купити труси боксери бренду New Balance можна в нашому інтернет магазині, ми їх купуємо і привозимо безпосередньо з США.