Засоби для обробки і прання одягу. Ціни та відгуки в інтернет магазині ✯ Abrams ✯

Засоби для обробки і прання одягу

Засіб для прання мембран Nikwax Tech Wash 300 ml
Засіб для прання вовни Nikwax Wool Wash 300ml
Просочення для мембран Nikwax TX.Direct Wash-In 5L
Просочення для мембран Nikwax TX.Direct Wash-In 1L
Засіб для прання мембран Nikwax Tech Wash 5L
Засіб для прання мембран Nikwax Tech Wash 1L
Показано з 1 по 25 із 25 (1 сторінок)

Важливо не тільки мати спеціальний одяг для військової і спортивної екіпіровки, але не менш важливе значення має і правильна її експлуатація. У цьому неоціненну допомогу можуть надати спеціальні засоби для обробки і прання одягу. Найбільшою популярністю користуються засоби для обробки туристичного спорядження всесвітньо відомої компанії Nikwax, а так само продукція американської фірми Rust Oleum.

Захисні засоби для одягу Nikwax


Відомої британської компанією, зі світовим ім'ям, є Nikwax Waterproofing. Вона спеціалізується на розробці і випуску спеціальних засобів для догляду за одягом і взуттям, спеціальним спортивним спорядженням, необхідним любителям активного відпочинку.

Так як якісна мембранна одяг для туризму, лижників, спортсменів відноситься до високої цінової категорії, власникам хочеться, щоб вона служила довго, а в цьому можуть допомогти спеціальні засоби виробництва фірми Nikwax.

Виникнення компанії Nikwax Waterproofing


Фірма з'явилася в 1977 році, все почалося з того, що в Лондоні Нік Браун придумав власний спосіб захисту черевик від води, в основі цього рецепта був віск. Тому назва Nikwax буквально означає віск Ніка.

До виникнення думки про створення щось подібного, його привела любов до походів, в які він ходив разом з батьком. З огляду на вологий, з частими дощами, клімат Великобританії, перед ним постало питання: «Як зробити, щоб одяг і взуття не промокали?»

Рецепт Nikwax виявився вдалим, спочатку він продавав свою продукцію прямо на вулиці, після того, як вона отримала позитивну оцінку покупців, відкрив невеликий магазин. Незабаром з'явилося повномасштабне виробництво.

Основу засобу становить звичайна вода, тому воно не завдає шкоди ні людині ні природі, є екологічно чистим, крім того воно не горить. Домогтися такого результату вдалося завдяки великій кількості досліджень, використання інноваційних технологій, на які фірма витрачає п'яту частину своїх доходів.

Переваги засобів для прання і обробки одягу Nikwax:


    Продукція фірми не має аналогів.
    Ці кошти захищають екіпіровку та туристичне спорядження від промокання, і сприяють збільшенню терміну служби.
    Засоби екологічно безпечні, так як, потрапляючи в навколишнє середовище, швидко розкладаються, не завдаючи шкоди природі.

Продукція цієї фірми успішно продається в сорока двох станах, асортимент систематично розширюється і вдосконалюється, завдяки використанню новітніх технологій та розробок.

Продукція Nikwax:


    Захист від води для бавовняних матеріалів, істотно скорочує вологопоглинання тканиною.
    Кондиціонери призначені обробляти термобілизна, які знищують бактерії, що викликають неприємний запах поту і сприяє швидкому висиханню базових шарів.
    Спреї для черевиків.
    Прання зі спеціальним засобом, виготовленим цієї компанії, зможе видалити бруд, не пошкодивши водовідштовхувальні шари з сучасних матеріалів.
    Щітки універсального призначення.
    Засоби для шкіри, які оберігають її від намокання і видаляють бруд.

Купити продукцію фірми Nikwax можна в нашому інтернет магазині Abrams, ми її купуємо безпосередньо у компанії виробника.

Продукція компанії Rust Oleum


Rust Oleum - це американська компанія відома застосуванням своїх нанотехнологій. У 2011 році фірма представила гідрофобний спрей, який є кращим в світі NeverWet.

Цей інноваційний продукт створює водовідштовхувальний шар покриває поверхню виробу, завдяки якому відбувається самоочищення предмета від забруднень. NeverWet є рідка речовина, після обробки яким, будь-який предмет стає водонепроникним.

Розроблялося це засіб для промислового використання, але несподівано стало користуватися попитом у великої кількості звичайних клієнтів, і тому компанія розробила упаковку для роздрібної торгівлі. В даний час цей продукт продається в роздрібних торгових точках в Канаді і США.
Купити спрей NeverWet можна в нашому інтернет магазині Abrams, ми його купуємо і доставляємо безпосередньо зі Сполучених Штатів Америки.