Зігріваюча термобілизна. Купити зігріваюча термобілизна в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині.

Зігріваюча термобілизна - Level 2

Термобілизна Polartec GEN III USMC ECWCS Level 2 Multicam комплект
Куртка Fahrenheit Polartec Power Grid Full ZIP CAMO
Балаклава Polartec Power Grid Micro Fahrenheit Graphite
Балаклава Polartec Power Grid Fahrenheit Khaki
Балаклава Polartec Power Grid Fahrenheit Black
Показано з 1 по 33 із 33 (1 сторінок)

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлено зігріваюча термобілизна.

У холодну, морозну погоду, дуже часто, навіть не хочеться зайвий раз виходити з дому, особливо, якщо уявити, як зараз наскрізь все тіло буде пронизувати крижаний вітер. Але, на жаль, не завжди наші бажання збігаються з можливостями, і не дивлячись на крижаний вітер і мороз за вікном, нам все ж доводиться йти на роботу, навчання або в магазин, в такому випадку, як раз, і може виручити нас зігріває термобілизна.
Що таке зігріваючий термобілизна

Головним призначенням зігріваючого термобілизни є його здатність утримати і зберегти тепло самого людського тіла, при цьому деякі вважають, що воно повинно бути товстим і мати великий обсяг, але це абсолютно не так. Наприклад, майже кожен має в гардеробі флисовую одяг, а це ж не означає, що за обсягом вона крупніше, ніж звичайна. Термобілизна може бути водовідвідні і зігріваючий, другий тип - зігріваючий має більш широкий спектр використання.

Їм широко користуються люди, які ведуть спокійний розмірений спосіб життя, воно цілком підійде літнім людям, або тим, у яких відсутні великі фізичні навантаження, але їм часто і довго доводиться перебувати на вулиці в холодну пору року.

Зігріваючий термобілизна охоче носять:

    Рибалки.
    Працівники охоронних служб.
    Любителі тривалих зимових прогулянок.
    Спортсмени - любителі.

Воно призначається для шкарпетки на кожен день.

Зігріваючий термобілизна двошарове і може витримати температуру в межах -30 С, воно більш щільне в порівнянні з влагоотводящие термобілизна, яке є одношаровим і одягається на голе тіло, тобто першим шаром. Зігріваючий термобілизна, як правило, використовується в якості другого шару одягу, але може бути надіто і як перший шар термобілизни.

Сучасного вигляду такого одягу, крім того, що допомагає зберегти тепловий баланс власного тіла, створює комфортний температурний баланс і регулює обмін вологи, це робить можливим відчувати себе затишно в будь-який зимовий холод, крім того, його можна одягнути під будь-який одяг і це білизна буде абсолютно не помітно.
Зігріваючий термобілизна ⁰Фаренгейт в Києві

У розділі зігріваючий термобілизна широко представлені вироби компанії, ця фірма є одним з найбільших українських виробників продукції подібного класу. Для виготовлення своєї продукції компанія активно використовує матеріал Grid, який випускається американською компанією Полартек, і використовується як для пошиття спортивної зігріває форми, так і туристичної екіпіровки.

Grid - це тканина відноситься до розділу матеріалів поляртек, які використовуються для пошиття зігріває військової форми мультиків, призначеного для експлуатації під час інтенсивних навантажень, що викликають активну потовиділення.

Матеріал Grid є більш складним в процесі виробництва, ніж тканина цього ж типу для базового шару, його структура теж складається з двох компонентів, яка сприяє моментальному відведення і надалі випаровуванню накопичилася вологи.

З усіх розроблених тканин polartec базового шару Grid швидше за все сохне і є найлегшим, це пояснюється тим, що він краще пропускає повітря, так як має клітинну виворітну структуру, за допомогою якої утворюються повітряні канали, здатні відводити від тіла зайве тепло. А так же завдяки, цієї технологічної розробки, сама тканина виходить більш легка і займає менше місця в результаті її упаковки.

Українська компанія Фаренгейт використовують для виготовлення своєї продукції, що зігріває військового термобілизни і одягу такі тканини:

    Для пошиття форми мультиків використовується тканина Полартек американського виробництва.
    Утеплювач німецького виробництва для верхнього одягу Прімалофт.
    Матеріал з нейлону японського виробництва для утеплення одягу.
    Для одягу призначеної використовуватися на крайній півночі і за полярним колом, поставляються тканини нейлон і Кондур з Південної Кореї, виробництва компанії Nexko.

Компанія Фаренгейт, при створенні своїх моделей одягу і зігріваючого військового термобілизни polartec, приділяє велику увагу не тільки її функціональним якостям, а й стилю і дизайну. Цей одяг носить універсальний характер, вона зручна для міських умов, а так само для поїздки на природу, або для тривалого походу в холодну пору року. Вона створювалася з використанням консультацій експертів, що спеціалізуються на екстремальний туризм, які є співробітниками фірми «Екстрім Експедішн».

Створені компанією комплекти зігріваючого термобілизни мультиків були протестованими експертами в реальних умовах холодної зими і негоди, а так само в різних холодних кліматичних умовах.

В їх лінійці представлені всі розміри від XXS до XXXL, одяг розрахована для чоловіків, жінок і дітей.
Продукція компанії Under Armour

У нас так само має широке уявлення продукція американської компанії Under Armour, вона налічує рівно двадцять років з дня свого заснування. Створив цю фірму колишній футболіст Кевін Планк, і недарма він зупинився на фірмі з виробництва саме спортивної форми multicam, так як ця тематика була йому особливо близька, і у нього були власні уявлення про те який саме одяг необхідна для спортсменів в даний час.

Компанія вважає своєю головною місією надавати спортсменам найкомфортніші умови, а для цього втілювати в спортивних виробах все інновації, які існують на сьогоднішній день.

Продукцією цієї компанії так само активно користуються мисливці, завдяки тому, що одяг не приймає запах людини, і тому він для звіра залишається непомітним. Малюнок для тканини розробляється за цільовим замовленням компанії, тому мисливець абсолютно не помітний в лісовій гущавині.

Особлива увага приділяється термобілизна, компанією випускається серія білизни для низьких температур - ColdGear, це матеріал, який представляє собою двошаровий стрейч, яка не сковує рухи, швидко висихає його гладкий шар зовні, а нижній шар з флісу м'який і теплий.

Американське зігріваючий термобілизна multicam ми привозимо з США, частково відшиваємо термобілизна в Україні з оригінального, офіційно імпортованого матеріалу торгової марки Полартек.