Вологовідводжуюча термобілизна. Купити влагоотводящие термобілизна в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині.

Вологовідводжуюча термобілизна - Level 1

Термоштани Polartec Fahrenheit Level 1 Power Dry Coyote
Термокофта Polartec Fahrenheit Level 1 Power Dry Coyote
Труси боксери Reebok UFC Mens Grey Tri-Blend Fight Boxer Brief II
Термоштани Polartec Fahrenheit Level 1 Power Dry Khaki
Термокофта Polartec Fahrenheit Level 1 Power Dry Khaki
Термобелье Polartec ECWCS USA Level 1 Tan комплект
Реглан Huk KC Scott Performance American Bass
Кофта Under Armour Mens Coldgear Evo CG Long Sleeve
Показано з 1 по 27 із 27 (1 сторінок)

Вся термобілизна представлена в розділі вологовідводжуюча термобілизна Київ, виготовлено з матеріалу Полартек. Це зараз найпопулярніший вид флісових тканин, який використовується для виготовлення різних видів термобілизни, спортивної форми, курток легких і утеплених. Слово Полар набуло загальне значення, любителі активного відпочинку, спортсмени, військові та, взагалі, все люди, які не уявляють своє існування без нескінченного руху, називають їм всі предмети одягу, виготовлені з флісових тканин.

Історія виникнення Polartec


Компанії Полартек вже налічується більше ста років. Вона була заснована в тисяча дев'ятсот шостому році, засновником її є приїхав з Угорщини Генрі Форштейн в штат Массачусетс, в маленьке містечко Malden. Фірма отримала назву похідне від назви міста Malden Mills, вона протягом усього свого існування займалася виробництвом різних тканин з текстилю. У сімдесятих роках двадцятого століття мода на натуральні хутра почала згасати, на тлі протестів захисників тварин, і це послужило хорошим стимулом для створення і виробництва ворсистих штучних матеріалів Polar fleece. На основі якого, була розроблена тканина, яка отримала назву Polartec Classic, з неї в даний час випускається велика частина «флісок» у всьому світі.

За своїми властивостями фліс дуже схожий на шерсть, але має незаперечні переваги перед нею:

    Висихає в кілька разів швидше, ніж шерсть.
    Навіть в мокрому стані зберігає таку ж теплопровідність, як і в сухому.
    Їх не їсть моль.
    Службовці довгий час.
    Не вимагає особливого догляду.

Polartec Power Dry


До матеріалів базового шару відноситься Polartec Power Dry, Полартек цього виду здебільшого використовується для виготовлення універсального натільної термобілизни. Цю тканину дуже часто використовують при пошитті спортивного одягу, як для літніх видів спорту, так і для занять зимовим спортом. Це пояснюється тим, що матеріал дуже шкарпетки, швидко висихає, після висихання не зберігає запах поту.
Power Dry - це самий універсальний вид полартека. Він вперше з'явився на ринку в двохтисячному році і відразу став найбільш конкурентоспроможним для виробників подібного типу продукції. Відмінна риса цієї тканини - це її двокомпонентна структура, завдяки якій, тканина швидко висихає, разом з вологою з білизни зникає і неприємний запах поту, при цьому шкіра залишається сухою, зберігаючи температуру свого тіла. Влагоотводящие форма повністю повітропроникна, на 100%, тому тіло дихає, і не виникає парового ефекту, має антибактеріальний захист.

Такий різкий запах піт набуває, завдяки миттєвому розмноженню бактерій, а розкладання продуктів їх життєдіяльності і є причина виникнення запаху поту. А для того, щоб термобілизна не зберігається цей запах, волокна, що входять до складу тканини, обробляють іонами срібла і це не дає бактеріям розвиватися. В даний час багато компаній застосовують саме це технологічне рішення.

Ще одна відмінна риса Power Dry це - найвища ступінь захисту від ультрафіолетових променів. Базовий шар Полартек випускається з індексом UPF15 і UPF50,

    Звичайна літній одяг має індекс UPF6.
    UPF15 - має рейтинг - добре, і захищає од 90% ультрафіолетових променів.
    UPF50 - його рейтинг - відмінно, захист від УФ становить 98 - 100%.

Полартек з індексом UPF15 використовується для виготовлення стандартної спортивного одягу, зокрема для військового влагоотводящие термобілизни multicam. А тканина має індекс UPF50 призначена для пошиття спортивного екіпірування для бігу, та інших видів спорту, що вимагають великих фізичних витрат, а так само одягу для туристів, які подорожують по південних країнах, в тому числі тропіків і високогірним районам.

Інакше кажучи, Поляртек з найвищим індексом, використовується для пошиття термобілизни для перебування в районах з великою кількістю сонячного світла, там де, в році найбільше число сонячних днів.

Переваги військового влагоотводящие термобілизни в Києві


Все влагоотводящие військове термобілизна polartec, яке представлено в розділі влагоотводящие Термобілизна нашого інтернет магазину, виготовлено з оригінальної американської тканини Полартек, яка використовується для виготовлення всепогодних комплектів, призначених військовослужбовцям спецпідрозділів збройних сил США.

Комплекти шиються з оригінальною, сертифікованої, офіційно імпортованої нами, американської тканини Поляртек в Україні, і являють собою вироби спільного виробництва. При їх виготовленні використовується анатомічний крій, тобто, виріб як би повторює всі лінії людського тіла, воно одягається на голе тіло і має щільно прилягати до нього, стаючи, майже другою шкірою.

При пошитті використовуються плоскі шви, завдяки яким можна натерти навіть чутливу шкіру, адже влагоотводящие військова форма повинна вдягатися на голе тіло, для отримання необхідного термо ефекту. Цей сучасний матеріал має здатність заощадження тепла в п'ять разів більшу, ніж звичайна шерсть, при цьому, не намокая і не вбираючи в себе запах поту.

Виріб виходить м'яке, дуже приємне на дотик, і в той же час міцне, воно довго носиться, матеріал не витирається і не розтягується. Представлені також вироби оригінального американського виробництва, це - GEN ІІІ ECWCS - BLACK, воно призначене для носіння в будь-яку погоду, і є складовою частиною екіпіровки військовослужбовців спецпідрозділів збройних сил США. Це оригінальний комплект з військової бази США, він складається з футболки з довгим рукавом і кальсонів, становить, в даний час, частина форменого одягу армії Сполучених Штатів Америки. Ми його привозимо зі Сполучених Штатів Америки, імпортуємо легально і офіційно.

Ще один набір американського військового термобілизни multicam - GEN 3 ECWCS - TAN, він теж призначається для використання протягом всього річного періоду, в даний час використовується американською армією в усі пори року, являє собою оригінальний комплект з американської військової бази. Також форма влагоотводящие мультиків здатна забезпечити комфортні відчуття і сухість в абсолютно будь-яких умовах. Комплекти цієї форми мультиків ми теж офіційно імпортуємо безпосередньо зі Сполучених Штатів Америки.

Polartec Power Grid


Так само у нас в магазині представлено американське військове термобілизна з Polartec Power Grid, сертифікованої тканини виробництва Сполучених Штатів Америки, офіційно імпортованого нами матеріалу, шиється воно в Україні компанією ⁰Fahrenheit, це - утеплювати термобілизна, воно представлено в нашому інтернет магазині, в розділі Зігріваюча термобілизна.