Зимовий одяг. Купити зимовий одяг в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині

Зимовий одяг - Level 7

Куртка зимова Carinthia MIG 4.0 G-Loft - Black
Куртка зимова Carinthia HIG 4.0 G-Loft Black
Куртка Carinthia G-Loft ESG Jacket
Жилет Beyond PCU Level 7 Coyote
Штани Gen III level 7 ECWCS  PrimaLoft® + EPIC
Штани Carinthia G-Loft ISLG Trousers
Штани Carinthia  G-Loft ISG 2.0 Trousers Black
Куртка зимова Carinthia MIG 4.0 G-Loft Multicam
Куртка зимова Carinthia MIG 4.0 G-Loft - Urban Grey
Куртка зимова Carinthia HIG 4.0 G-Loft | Urban Grey
Куртка зимова Carinthia G-LOFT® Tactical Parka | Black
Куртка зимова Carinthia ECIG 4.0 G-Loft Jacket Black
Куртка зимняя Carinthia MIG 4.0 G-Loft - Olive
Жилет Carinthia G-Loft® TLLG Vest Olive
Куртка тактическая Carinthia Jacket G-LOFT ISG 2.0 - Olive
Куртка кофта Carinthia G-Loft Ultra Shirt Olive
Куртка кофта Carinthia G-Loft Ultra Shirt Black
Куртка зимова Carinthia MIG 4.0 G-Loft - Coyote
Куртка Carinthia G-Loft TLG Jacket Black
Куртка Carinthia G-Loft ISG 2.0 Jacket - Black
Штани утеплені тактичні Carinthia MIG 4.0 Trousers G-Loft - Urban Grey
Штани утеплені тактичні Carinthia MIG 4.0 Trousers G-Loft - Olive
Штани утеплені тактичні Carinthia MIG 4.0 Trousers G-Loft - Coyote
Штани утеплені тактичні Carinthia MIG 4.0 Trousers G-Loft - Black
Штани утеплені Fahrenheit Gelanots Primaloft Tactical Khaki
Штани утеплені Fahrenheit Gelanots Primaloft Black
Штани утеплені Carinthia LIG 4.0 Trousers Olive
Штани утеплені Carinthia LIG 4.0 Trousers Grey
Штани утеплені Carinthia LIG 4.0 Trousers Black
Штани утеплені Carinthia HIG 3.0 Olive
Штани утеплені Carinthia HIG 2.0 Olive
Штани утеплені Carinthia ECIG 3.0 Olive
Штани утеплені Carinthia ECIG 3.0 - Multicam Alpine
Штани утеплені Carinthia ECIG 2.0 Olive
Штани Halys PCU Level 7 Primaloft
Показано з 1 по 50 із 118 (3 сторінок)

В сучасних арміях усього світу існує послойная комплектація обмундирування, яка забезпечує солдату комфортне самопочуття, як в + 40⁰ спеку, так і в холод до ₋45⁰.

Зимовий одяг 7 шар це - останній шар екіпіровки, який розрахований на захист солдата армії Сполучених Штатів Америки від холоду навіть у найлютіші морози, що доходять аж до ₋45⁰.

При цьому, одяг легка, зручна, що не сковує рухи, при необхідності дуже компактно складається в маленький пакет, місця практично не займає. Пошарова система обмундирування передбачає, що на солдата повинно бути надіто три базових шару військової зимового одягу це:

1. влагоотводящие.

2. Согревающий і теплоізолюючий.

3. Захищає від опадів.

Кожен з цих шарів може складатися з одного або двох комплектів, все залежить від погоди, наскільки погодні умови складні і екстремальні. Самому останньому сьомому шару - зимовому одязі приділяється особлива увага, так як вона передбачає захист від найскладніших погодних умов, тому повинна бути особливо надійна, при цьому давати велику свободу дій, не сковувати рухи, бути легкою.

Ось короткий опис тих компаній, чия зимовий одяг сьомого шару представлена ​​на нашому сайті, і її можна купити в Києві. Ми пропонуємо зимову військовий одяг Primaloft і Carinthia.

Зимовий військовий одяг Carinthia купити в Києві


Вже більше ніж шістдесят років компанія з Австрії Carinthia випускає екіпіровку спеціально для військових, різних спецпідрозділів, туристів, любителів екстремальних видів подорожей і мисливців. Найбільшу увагу, при створенні моделей, Каринтія приділяє її комфорту і надійності. Завдяки цьому їй вдалося створити таку форму, яка не тільки зігріває в холодну пору року і захищає під час негоди, але і створює відчуття комфорту навіть в екстремальних умовах.

Каринтія у виробництві військової форми primaloft використовує натуральні легкі тканини, які здатні не реагувати на вплив навколишнього середовища, а так само матеріали, що мають мембранні властивості, що забезпечують теплонепроникність і не пропускають воду.

Фірма також спеціалізується на випуску аксесуарів і різних видах спорядження з сучасних матеріалів, що володіють надміцним якостями.

Зимова військовий одяг фірми Carinthia широко представлена, її можна купити в Києві, в нашому інтернет магазині.

Компанія ⁰Фаренгейт - утеплений військовий одяг


У лінійці сьомого шару в нашому інтернет магазині представлені так само куртки, штани, жилети та комплекти, що складаються з курток і штанів виробництва компанії ⁰Фаренгейт. Це українська компанія, яка представляє собою великого виробника термобілизни і одягу, в тому числі і зимового одягу, з використанням високотехнологічних матеріалів від лідерів світового виробництва.

Для пошиття термобілизни компанія використовує тканини Полартек американського виробництва.

Пошиття зимового одягу проводиться з використанням матеріалів наступних виробників:

1. Утеплювач для верхнього одягу німецького виробництва - PrimaLoft.

2. Якісні нейлонові утеплювачі японського виробництва - Gelanots.

3. Поставлений з Південної Кореї Кондур, нейлон б / б виробництва компанії Texland & Nexko, який використовують для пошиття зимового одягу, робить можливим її використання в найхолодніших куточках нашої планети, таких як, Антарктида, Андорра, Кольський півострів, Гімалаї, Камчатка. Її можна купити в Києві.

PCU - захисна бойова форма


Система PCU, або як вона розшифровується - захисна бойова форма, розроблялася з метою створення не просто гарною захисною бойової форми, а кращою з тих, які є і доступні в даний час для широкого споживача на комерційному ринку. За проектом її творців вона повинна бути компактною за обсягом, і в той же час, забезпечувати комфорт людині при діапазоні негативних температур аж до -40⁰С.

Захисна бойова форма розроблена в дві тисячі другому році, вона передбачає наявність семи шарів військового одягу, що складаються з 15 предметів.

Друге покоління, відоме як Gen ІІ було розроблено в дві тисячі п'ятому році, і компанія Патагонія випустила четвертий і п'ятий шар.

У дві тисячі шостому році, найвідоміший перший варіант, який був чорного кольору з липучками Gen І, був відправлений на армійські випробування.

У дві тисячі восьмому році з'явився варіант нового покоління Gen ІІІ, він був практично ідентичний PCU, відрізнявся від нього тільки кольором, його виробником була компанія Tennessee Apparel.

Після того, як комерційний контракт з армією був розірваний, з'явилася нова комерційна версія четвертого і п'ятого шару - MCU, в продукції, що випускається одязі з'явилися нові кольори - Alpha, Green і ACU.

Незабаром, стала випускати такий одяг і Патагонія, але вона практично відразу перетворилася в комерційний аналог PCU, випускалися всі сім шарів, різних кольорів під маркою MARS, але виробництво довго не проіснувало, і була закрита.

Аналоги ПКУ в дві тисячі сьомому, дві тисячі восьмому роках почали випускати всі компанії, що займаються промисловим виробництвом екіпіровки і тактичної військової форми.

Цю продукцію ви можете придбати в Києві, в нашому інтернет магазині.

ARMY - USMC


В армії Сполучених Штатів Америки, мабуть, головною рушійною силою є Корпус морської піхоти військово-морських сил США. І тому, звичайно, велика увага приділяється екіпіровці саме цих підрозділів американської армії.

У цьому розділі представлені куртки, які виконані з негорючого тканини, ця негорюча екіпірування спеціально розроблена для американської морської піхоти. У великій кількості моделей використовується утеплювачі G-loft і німецького виробництва PrimaLoft, він дуже легкий, займає мало місця, по теплоті він прирівнюється до гусячому пуху, і зберігає свої теплові якості навіть в мокрому стані, на відміну від нього.

Утеплені штани і жилети - левел 7А


Розроблено утеплені штани і жилети прімалофт і gloft спеціально для армії Сполучених Штатів Америки, для екіпіровки операторів спецпідрозділів, теплоізолюючі якості їм забезпечує німецький утеплювач PrimaLoft.

Утеплену військову форму gloft і primaloft і іншу продукцію виробництва США, ми привозимо безпосередньо зі Сполучених Штатів Америки, і ви її можете у нас купити.

Є частина одягу, яка виробляється з оригінальних матеріалів американського і європейського виробництва і Готується в Україні.