Рукавички Mechanix. Купити рукавички Механікс — Abrams

Рукавички Mechanix

Рукавички тактичні Mechanix M-Pact 3 Coyote
Рукавички тактичні Mechanix Original® MultiCam Black
Рукавички тактичні Mechanix M-Pact 3 Black
Рукавички тактичні Mechanix FastFit MultiCam
Рукавички шкіряні Mechanix Material4X® FastFit®
Рукавички тактичні Mechanix Original® Yellow
Рукавички тактичні Mechanix Original® MultiCam
Рукавички тактичні Mechanix Original® Grey Black
Рукавички тактичні Mechanix Original® Black
Рукавички тактичні Mechanix Original® Black
Рукавички тактичні Mechanix Original Wolf Grey
Рукавички тактичні Mechanix Original Coyote
Рукавички тактичні Mechanix M-Pact® 0.5mm Covert
Рукавички тактичні Mechanix M-Pact MultiCam
Рукавички тактичні Mechanix M-Pact Coyote
Рукавички тактичні Mechanix FastFit Coyote
Рукавички тактичні Mechanix FastFit Black
Рукавички Mechanix Recon Covert Gloves Black
Рукавички Mechanix FastFit® OD Green
Показано з 1 по 36 із 36 (1 сторінок)

Якісні рукавички потрібні всім. Цей стильний аксесуар нерідко служить предметом гордості. Він легко і ненав'язливо може підкреслити статусність свого власника. Причому, зробити це елегантно і дуже презентабельно. Рукавички ще й виконують захисну функцію - вони бережуть руки спортсменів, робітників, механіків, бізнесменів, військових.

Сьогодні сучасний чоловічий стиль має яскраві риси маскулінності, брутальності і мужності. Тому не дивно, що серед багатьох пропозицій всіх виробів такого типу на світовому ринку одна з лідируючих позицій по праву належить бренду Mechanix Wear.

Про бренд Mechanix Wear

Цей американський бренд був заснований більше двадцяти п'яти років тому, але вже за чверть століття компанія стала відома у всьому світі. Брендові високотехнологічні рукавички від "Механікс" для інженерів, механіків, автомеханіків, робітників, будівельників, рятувальників, військових, поліції, автогонщиків і мотогонщиків популярні у всьому світі. Продукція улюблена професіоналами цих ніш.

З історії компанії

Вперше в історії рукавички майбутнього бренду були публічно презентовані в 1991 році в рамках гонок сток-карів серії NASCAR. На руках механіків, що чергували на одному з піт-стопів, були рукавички Mechanix.

Відмінна риса "овальних" американських гонок полягає в тому, що автомобілі йдуть, постійно повертаючи в одну сторону по замкнутій трасі довжиною 848 метрів. Через це спостерігається різниця в зносі покришок лівої і правої сторони.

На піт-стопі найчастіше змінюють гуму тільки з одного боку і заливають паливо. Майстри-заправники зазвичай роблять це з балона-навіть на око.

Гума може нагріватися до критичної температури, при якій є велика ймовірність обпалити руки. Ось чому до рукавичок бренду пред'являються такі серйозні і недитячі вимоги.

За два з гаком десятиліття спостерігається серйозна еволюція в розвитку компанії. Якщо на 1991 Рік час простою на піт-стопі тривало секунд двадцять, то зараз сучасні моделі рукавичок Mechanix Original скорочують паузу на технічне обслуговування до тринадцяти секунд! Тому не дивно, що дана модель високотехнологічних рукавичок "Механікс" одна з найпопулярніших в світі і по сьогодні.

Де використовують зараз високотехнологічні рукавички Mechanix Wear?

Зараз легендарний бренд розширив сферу свого впливу і поширення. Компанія широко представлена в арміях багатьох світових країн. А Mechanix Wear високо котируються, перш за все, в тих областях, де працюють військові водії і механіки. Рукавички "Механікс" чудово підходять для занять стрільбою і в рукопашних сутичках.

Люблять брендові рукавички "Механікс" туристи, оскільки невідомо, з чим доведеться зіткнутися в поході - наприклад, зі шматком старого дерева або з колючим чагарником. Іноді доводиться навіть падати. І у всіх цих випадках рукавички "Mechanix Wear" прекрасно рятують у біді.

Висока затребуваність Mechanix Wear і в робочих професіях. Вироби гарантовано захищають руки від всіляких механічних пошкоджень.

Переваги

Компанія виготовляє не просто якісні високотехнологічні рукавиці, які не схожі ні на одні інші. Бренд випускає унікальну продукцію за невеликі за своїми характеристиками і перевагами гроші. Вона надійна, високо функціональна, комфортна в носінні, довговічна.

Одна з відмінних рис роботи бренду Mechanix - це підтримка зворотного зв'язку з покупцями. Менеджери компанії намагаються враховувати і прислухатися до всіх побажань покупців. Це дозволяє Mechanix без кінця вдосконалюватися,черпати креативні і нові ідеї, постійно оновлювати модельний ряд і йти в ногу з часом, залишаючись актуальним виробником високотехнологічних аксесуарів у всьому світі. Чи це не грандіозний успіх?

Асортимент

Сьогодні в асортименті компанії Mechanix-сотні всіляких моделей. Ви можете замовити рукавички з посиленими кінчиками пальців, безпалі, рукавички з додатковим захистом суглобів, з м'якою підбивкою, вогнезахисні, швидкознімні, зимові та вітронепродувні, яскраві з відбивачами, із захистом з термопласту та інші.

Особливості моделей

Більшість моделей бренду не захищають руки від впливу високих температур, оскільки у виробництві продукції використовуються синтетичні матеріали. Зате "Механікс" ідеально вбережуть руки від саден, подряпин, порізів, ударів, сильно стираючих впливів.

У якості матеріалів у виробництві продукції використовують:

  • натуральну шкіру;
  • замша;
  • поліестер;
  • неопрен.

Ось чому вироби, пошиті не з натуральної шкіри, можна легко піддавати машинному пранню. Від цього вони не втратять ні форму, ні свою еластичність. Доступний за вартістю Material 4x розробили в компанії не так давно. Він відрізняється дивовижною стійкістю до стирання і проколів.

Матеріал "Clarino MWX-2 "справедливо прозвали"штучною людською шкірою". Він чудово пропускає повітря, не дозволяючи долоням потіти. У рукавичках з такого матеріалу впевнений хват інструменту, зброї або військового спорядження, навіть якщо воно мокре. Рукавиці, пошиті з "Clarino MWX-2", ідеально повторюють форму кисті в розслабленому стані середньостатистичної людини. Однак моделі чуйно реагують на найменший рух, анітрохи його не обмежуючи.

Аксесуари від Mechanix Wear - це не просто зшиті між собою шматки різних матеріалів. Форма кожної ділянки виробу ретельно промодельована за допомогою складних комп'ютерних алгоритмів. Враховується не тільки можлива максимальне навантаження, але і зусилля, яке буде потрібно м'язам рук для подолання опору матеріалу. Воно повинно бути мінімальним. Може бути, і в цьому секрет популярності "Механікс"?

Де купити оригінальні "Механікс"?

На жаль, сучасний інтернет-ринок рясніє великою кількістю підробок на оригінальну продукцію. Тому, якщо ви зібралися придбати справжні тактичні "Механікс", вибирайте авторитетний воєнторг.

Замовляючи продукцію на сайті інтернет-магазину abrams.com.ua, будьте впевнені, що ви придбаєте сертифікований товар безпосередньо від легендарного виробника.