Тактична медицина. Купити в Києві в інтернет магазині ✯ Abrams ✯

Особиста гігієна / тактична медицина

Шина SAM Soft Shell Green
Стетоскоп 3M™ Littmann® Cardiology IV™ 6206 Polished Champagne & Hunter Green
Стетоскоп 3M™ Littmann® Cardiology IV™ 6152 Black
Аптечка Solas First Aid Kit I
Аптечка IFAK LBT Assault Kit CCRK NATO
Щиток для ока Silver
Шина складна SAM Splint Original 36" Orange/Blue
Шина складна Sam Splint II Military Edition
Турнікет Tactical Medical Solutions SOF Tourniquet Gen 4
Турнікет SOF Tactical Tourniquet Wide Gen 3
Турнікет SOF Tactical
Турнікет SATS (Self-Applied Tourniquet System)
Стропоріз зі склобоєм Gerber Strap Cutter Coyote
Стропоріз Benchmade Model 8 Hook Tool 8BLKW
Підсумок медичний Blackhawk! Quick Release Medical Pouch
Підсумок для IFAK 2 турнікету
Підсумок для IFAK 2 ACU
Підсумок (медичний) Blackhawk! Go Box Mesh Pouch
Носилки абсорбирующие APLS Transport - Black
Ножницы универсальные полевые NAR
Набір для крікотеротоміі H & H Cricothyrotomy Kit
Показано з 1 по 50 із 92 (2 сторінок)

Перш за все, нам треба з'ясувати, що ж таке тактична медицина, а це - перша долікарська допомога, яка допомагає рятувати в перші секунди після отримання поранення або тяжкої травми життя людини. Зі статистики відомо, що причина смерті в шістдесяти відсотках випадків на поле бою є велика втрата крові. Тому дуже важливо, в перші 60 - 120 секунд після поранення або отримання травми зупинити кров.

Для цього необхідні такі умови:

    Людина, який опинився поруч з постраждалим, а це, як правило, поліцейський, рятувальник або солдат повинен уміти діяти строго за протоколом і надати першу допомогу потерпілому, так само такий, людина опинившись сам в ролі потерпілого, може сам собі прийти на допомогу. Причому, дії повинні бути завчені до автоматизму, так як на роздуми, просто немає часу.
    І, звичайно ж, для успішного виконання цього завдання, необхідні спеціальні засоби надання першої долікарської допомоги, тактичної медицини.

Надання долікарської допомоги орієнтується на протоколи тактичної медицини, які були розроблені ще в 1996 році Управлінням Військової Медицини Сполучених Штатів Америки, вони наказують чіткий алгоритм заходів при всіляких травмах і пораненнях.

Військово-медичні аптечки містять високотехнологічні компоненти, відповідно до тактичним протоколом, необхідні для швидкої зупинки артеріальної кровотечі та іншої екстреної допомоги, ці товари будуть корисні не тільки військовим, а й туристам, водіям, мисливцям і екстремалам, тобто людям, які належать до групи ризику.

В інтернет магазині ABRAMS можна купити елементи екіпіровки, службовці для зупинки артеріальної кровотечі і тактичні медичні аптечки для груп спеціального призначення та лінійних підрозділів армії США.

У цьому розділі представлені наступні товари відповідні протоколам Тссс:

    Бинти компресійні різної величини, країна виробництва Ізраїль.
    Палять для затиску кінцівок під час сильної кровотечі.
    Кровоспинний засіб в гранулах.
    Бинт гемостатический для того, щоб зупинити кровотечу.
    Мішок, який призначається для вентиляції легенів штучним способом.
    Комплект застережливий переохолодження.
    Насалик, абсорбуючі з теплоізоляцією і без неї.
    Плівка, яка використовується для герметизації грудної клітини, різної модифікації.
    Гідрогелева пов'язка проти опіків.

Аптечки і набори


У цьому розділі представлений набір для ларинготомія (крікотіреоідотоміі) Tactical CricKit Nar використовується для відновлення дихальної функції і очищення дихальних шляхів, комплект невеликий і простий в використання, орієнтований на інтуїтивне навчання, відповідно до тактичного протоколу. Може служити для полегшення тренувань на пожежі, він ідеальний для використання в суворих і бойових умовах.

Є так само набір для катетеризації NAR, голки, наявні в комплекті, від Nineless Saline Lock NAR від Blue Monster Prep дають можливість в найтяжких умовах провести швидко і з високим ефектом внутрішньовенну канюляцію і встановити сольовий затвор.

Має захисні пристрої, які дозволяють виключити повністю, або ж мінімізувати випадкові уколи під час проведення маніпуляції.

Обидва набори виробництва Сполучених Штатів Америки, їх постачанням займається компанія Порятунок Північної Америки.

У нас є великий асортимент індивідуальних аптечок наповнених всіма необхідними препаратами та інструментами, які необхідні для втілення в життя завдань тактичної медицини, тобто надання долікарської допомоги відповідно до протоколів Тссс. Цей проект призначає тим, хто потрапив у важку обстановку, йому надається можливість допомогти собі або потерпілому.

Джгути і турнікети


Джгути і турнікети, які представлені в цьому розділі нашого інтернет магазину, служать для зупинки артеріальної кровотечі в екстремальних умовах, проводяться вони в Сполучених Штатах Америки, є обов'язковим предметом екіпіровки армії США для груп спеціального призначення, а так само і для лінійних підрозділів американської армії.

Турнікет SOF Tactical - це найефективніший в даний час затиск для контролю кровотечі, він має найвищу ступінь надійності і дуже легкий в використання. Вся ця екіпіровка відповідає протоколам Тссс. Ми їх купуємо і привозимо з США, купити можна в інтернет магазині ABRAMS.

Догляд за порожниною рота Crest


Зубна паста Crest користується заслуженою популярністю в Сполучених Штатах Америки і Європі. І тому не дивно, що її, активно використовують в американській армії рядовий і офіцерський склад.

Її почала випускати ще в 1955 році компанія P & G, активною речовиною в складі пасти був Флорида олова, популярність їй надав той факт, що вона зменшує карієс на 35%, відмінно відбілює зуби і надає свіжість порожнини рота. Навіть NASA закуповує для астронавтів саме цю зубну пасту, вона і зараз користується великим попитом на внутрішньому ринку Америки.

Зубну пасту Crest ми самостійно закуповуємо і привозимо зі Сполучених Штатів Америки, її можна купити в нашому інтернет магазині ABRAMS.