Аптечки і набори військові. Купити військові аптечки і тактичні набори в Україні. Інтернет магазин Abrams

Аптечки та набори

Аптечка Solas First Aid Kit I
Аптечка IFAK LBT Assault Kit CCRK NATO
Аптечка групова NAR Squad Kit CCRK
Аптечка Vessel First Aid Kit II
Аптечка IFAK II Complete Kit
Індивідуальна аптечка IFAK - Multicam
Показано з 1 по 21 із 21 (1 сторінок)

Аптечки і набори, призначені для використання в польових умовах, повинні містити в собі всі найнеобхідніші компоненти, причому, не має великого значення, в яких умовах вони повинні будуть використовуватися під час бойових дій або для надання першої допомоги потерпілому в результаті нещасного випадку.

Аптечка IFAK


Аптечка цієї компанії, представлена ​​в цьому розділі нашого інтернет магазину, відноситься до індивідуальних аптечка першого рівня армії Сполучених Штатів Америки. Абревіатура IFAK буквально означає - індивідуальний набір першої допомоги, ними користуються військовослужбовці Американської армії.

Комплектація аптечок може коливатися в залежності від того, яке конкретне призначення вони мають. Але, тим не менш, певний перелік наповнення повинен бути завжди. Змінюватися її вміст може в залежності від завдань, які будуть стояти перед особовим складом.

Ось перелік обов'язкового наповнення:

    Турнікет або джгут САТ, який служить для зупинки сильної або артеріальної кровотечі.
    Пластир, який використовується під час поранення в груди.
    Бинт з гемостатической просоченням для термінової зупинки кровотечі.
    Ножиці медичного призначення, необхідні, для того, щоб розрізати одяг.
    Трубка назофарингеального, яка необхідна для відновлення дихання.
    Israeli bandage - пакет перев'язувального матеріалу, який може замінити давить, або ж індивідуальний перев'язувальний матеріал і палять.
    Голка, яка використовується при пневмотораксі, вона необхідна для випускання повітря з плевральної порожнини.
    Медичні рукавички.

Всі компоненти цієї аптечки відповідають стандарту Тссс, при необхідності, для виконання якихось певних завдань, її можна доповнити потрібними складовими. Купити аптечку IFAK II Complete Kit можна в нашому інтернет магазині Abrams, ми все товари американського виробництва закуповуємо і доставляємо безпосередньо з США.

Аптечка MedSource


Компанія MedSource була заснована в дві тисячі другому році, її штаб квартира знаходиться в місті Часка, штат Міннесота, Сполучені Штати Америки. Фірма має глобальні масштаби з пошуку і розробки продуктів, вона спеціалізується на інноваційних витратних матеріалах, які можуть дати економічний ефект. Згодом вона перетворилася в одну з компаній, що займаються охороною здоров'я.
Підприємство займається постачанням якісних медичних товарів. У нашому інтернет магазині представлений назофарингеального повітропровід 3 2FR MedSource, вироблений цією фірмою.

Набір H & H Cricothyrotomy Kit


H & H знайомить громадянський мир з досвідом військової травматології. Цей набір медичних інструментів містить в собі всі необхідні компоненти для проведення крікотіреотомія в екстрених випадках.
Крікотіреотомія - це хірургічне втручання, яке необхідно провести в найкоротший термін для звільнення дихальних шляхів і проходження по ним повітря. Набір містить усі необхідні для роботи травматолога інструменти:

    Скальпель №10.
    Ендотрахіальної трубка з манжетою 6,00 мм.
    Буги 35см.
    Шприц 10сс.
    Щипці зігнуті Келлі.
    Трахеальний гак - нове доповнення до набору.

Combat Casualty Response Kit®- Squad Kit ™

Набір має такі якості:

    Універсальність.
    Велика тривалість служби.
    Мобільність.
    Ефективність.

Набір проведений в Північній Америці і стоїть на забезпеченні армії США.
Купити аптечки і набори можна в нашому інтернет магазині Abrams, усі товари американського виробництва ми закуповуємо і доставляємо безпосередньо з США.