Джгути і турнікети в Києві. Купити джгути і турнікети в Україні. Інтернет магазин ✯ Abrams ✯

Джгути і турнікети

Турнікет SOF Tactical
Турнікет Tactical Medical Solutions SOF Tourniquet Gen 4
Турнікет SOF Tactical Tourniquet Wide Gen 3
Турнікет SATS (Self-Applied Tourniquet System)
Жгут NAR BOA Constricting IV Band
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Розберемося, що таке джгути і турнікети і яке їх призначення. З джгутами все досить просто, з ними все коли-небудь стикалися, і знають, що їх використовують для зупинки кровотечі, найчастіше, при пошкодженні кінцівок.

З турнікетами все трохи складніше, вони з'явилися порівняно недавно, і тому не відомі широкому загалу, з ними мали справу тільки вузькі фахівці. Це за великим рахунком, нескладний хірургічний інструмент, який призначений для зупинки потоку крові, шляхом затягування судин.

На початку двохтисячних років, на думку фахівців із західних країн, була здійснена революція у військовій медицині, в частині надання екстреної допомоги на полі бою, або інших екстремальних ситуаціях, і з тих пір турнікети з'явилися в Збройних Силах США і країнах НАТО. Впровадження нових методик з надання першої медичної допомоги за стандартами НАТО було розпочато в дві тисячі першому році, а повністю закінчилося в 2004 і 2005 роках.

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлені кілька видів джгутів і турнікетів різних фірм виробників.

Турнікети CAT Tactical Tourniquet


Абревіатура САТ позначає - Combat Application Toumiquet, це найпоширеніша модель турнікета, що стоїть на забезпеченні армій країн НАТО.
Цей продукт виробляє компанія Composite Resources, яка була заснована в Рок - Хіллі, штат Південна Кароліна, США в 1992 році. Її засновник Джонатан Беннетт вже на той момент мав великий досвід роботи з передовими матеріалами і технологіями, він співпрацював з BASF і CEM.
Якість є головним завданням, що стоїть перед компанією, замовники приходять зі своєю ідеєю, а фірма втілює її в життя. Компанія активно працює з клієнтами з оборонної й аерокосмічної промисловості, у цей список так само входить все, що пов'язано з автогонками і багатьма іншими компаніями.

У своєму виробництві підприємство використовує водневе волокно, кевлар, скловолокно та інші інноваційні матеріали.
У порівнянні зі звичайним медичним джгутом, який крихкий і його можна порвати, приклавши певні фізичні зусилля, з турнікетом САТ це зробити неможливо. Він дуже легкий і компактний, важить - 59 грам, простий у використанні, потерпілий може сам накласти собі джгут однією рукою, якщо друга рука травмована, і зупинити кров протягом не більше однієї хвилини.

Купити турнікети САТ можна в трьох варіантах:

    Чорного кольору - для військових, поліцейських і спеціальних служб.
    Синього кольору - тренувальний варіант.
    Помаранчевого кольору - рятувальних служб та лікарів.

Купити турнікети САТ можна в інтернет магазині Abrams, ми закуповуємо і привозимо товар безпосередньо з США.

Турнікети й джгути SOF Tactical


Американська фірма SOF Tactical Tourniquet займається виробництвом медичних джгутів і турнікетів, необхідних для зупинки артеріальної кровотечі, вони відносяться до Воротковий джгутів.
Їх головна перевага це те, що вони мають міцну нейлонову стрічку, її довжина до одного метра, завдяки чому давить можна накласти на будь-яку частину тіла. На спеціальній нашивки можна зафіксувати час, коли вона була накладена.

Soft Shell Splint від фірми North American Rescue


Фірма North American Rescue є одним з лідерів тактичної медицини, вона розташована в американському штаті Південна Кароліна. Компанія своїм головним завданням вважає збереження людських життів, вона самостійно розробляє і тестує по протоколам Тссс такі медичні засоби:

    Препарати, джгути і турнікети, що зупиняють кровотечу.
    Медичні засоби відновлюють дихання.
    Особистий захист і евакуації.

Продукція розробляється з використанням напрацювань самої фірми, а так само з урахуванням побажань медиків брали участь в наданні першої допомоги на полях битв і постраждалим від катастроф.

Купити шину Soft Shell Splint виробництва фірми North American Rescue можна в нашому інтернет магазині, весь товар ми безпосередньо закуповуємо і доставляємо зі Сполучених Штатів Америки.