Спортивне екіпірування. Купити в інтернет магазині ✯ Abrams ✯

Спортивне екіпірування

Шорти Reebok Combat RNF MMA Short U08 Black
Шорти Reebok Combat RNF MMA Hero Short U05 Black
Труси боксери Reebok UFC Mens Grey Tri-Blend Fight Boxer Brief II
Ліцензована продукція Reebok  UFC  футболка
Кофта худі Reebok UFC UFAN FZ Hoody Grey
Костюм флісовий Fahrenheit Polartec Classic Micro
Кепка Under Armour Tactical Friend or Foe 2.0 Cap
Кепка Under Armour FBI Quantico Virginia Baseball Hat
Кепка Tasmanian Tiger Tactical Cap Olive
Кепка Reebok UFC Fighter Structured Flex Hat Black Grey SLD
Кепка Reebok UFC Fighter Structured Flex Hat
Кепка Patrol Cap OCP Multicam
Кепка Oakley Tinfoil Cap Grey
Кепка Oakley Standart Issue CAP MK2 MOD 1 - Shadow
Кепка Oakley Standart Issue CAP MK2 MOD 1  - Coyote
Кепка Oakley Standart Issue CAP - Worn Olive
Кепка Oakley SI Cotton Cap Multicam Black
Кепка Fahrenheit Rip-Stop Solar Guard UPF 50 Plus Gravel Logo
Кепка Fahrenheit Rip-Stop Solar Guard UPF 50 Plus Falcon Logo
Кепка Fahrenheit Rip-Stop Solar Guard UPF 50 Plus Falcon
Reebok UFC Fight Night   Ювілейна 25 років
Кепка Grunt Style Ammo Flag Patch Hat
Шорты спортивные US ARMY PT SHORTS
Шорти чоловічі Asics 7in Print Short
Шапка Under Armour Truck Stop Beanie Black
Шапка Under Armour Storm Fleece Beanie (Boy)
Чоловіча куртка Under Armour UA CGI Softershell Jacket Maverick Brown
Чоловіча куртка Under Armour UA CGI Softershell Jacket Cannon
Чоловіча куртка Under Armour UA CGI Softershell Jacket Artillery Green
Худі кофта Peklo Toys
Показано з 1 по 50 із 160 (4 сторінок)

Спортивній екіпіровці в світі, в даний час приділяється дуже велика увага. Це пояснюється тим, що здоровий спосіб життя набирає все більше популярності у жителів різних країн і різних континентів.

Цим пояснюється поява тієї величезної кількості підприємств, які спеціалізуються, останнім часом, на розробці та виробництві нових моделей спортивного одягу, взуття та аксесуарів. Але, не дивлячись на це, і старі перевірені бренди як і раніше не втрачають своєї популярності.

Компанія Reebok


RBK - це скорочена абревіатура міжнародної компанії Reebok. Вона займається розробкою і виробництвом спортивного одягу і аксесуарів, і давно завоювала не тільки світовий ринок, але так, же любов і відданість своїх шанувальників. В даний час головний її офіс знаходиться в Бостоні, штат Массачусетс, США. Рібок є дочірньою компанією фірми Adidas.

Заснована фірма була в 1895 році в англійському Болтоні. Її творець Джозеф Вільям Фостер був любителем бігу і був членом місцевого клубу, в якому все займалися цим видом спорту. Відсутність зручного взуття для бігу підштовхнуло його до створення туфель з шипами, спочатку в якості шипів використовувалися звичайні металеві цвяхи.

Спочатку підприємство отримало назву «J.W.Foster & Co». Завдяки кросівок, випущеним цієї компанії в 1904 році, англійської легкоатлету Альфреду Шраббу вдалося встановити світовий рекорд з бігу на дистанцію десять миль, одночасно це був і рекорд Великобританії, який протримався тридцять років.

На початку тридцятих років фірма вже вважалася провідною і найстарішої в країні, що працює в цьому напрямку. Її асортимент розширюється, вона випускає взуття для різних видів спорту:
1.Спортівной ходьби. 2.Футбола. 3.Регбі. 4.Хокея. 5.Бокса. 6.Велосіпедного спорту.

У 1958 році змінюється назва компанії, вона отримує ім'я Рібок, яке асоціює собою швидконогу африканську антилопу з гострими рогами.

З початку шістдесятих до кінця сімдесятих років продукція фірми продається по всій Європі, а з 1979 року - з'явилася і в Америці.

У другій половині вісімдесятих починається масове виробництво одягу та аксесуарів під цим брендом, спортивна екіпіровка все більше завойовує симпатії покупців. У дві тисячі шостому році відбулося злиття компаній Рібок і Adidas.

Купити Reebok можна в нашому інтернет магазині Abrams, тут великий вибір одягу, взуття та аксесуарів виробництва цієї компанії.

Фірма Under Armour


У нашому інтернет магазині так само великий вибір товарів, що випускаються Under Armour. Це американський виробник, який на світовому ринку всього лише двадцять років, але вже зарекомендував себе, як висококласний і купується бренд.

Своїм виникненням вона зобов'язана колишньому футболістові Кевіну Планку, йому вдалося створити високотехнологічну спортивний одяг, в основному для гри в американський футбол. Компанія постійно працює над створенням нових інноваційних технологій в галузі спортивної екіпіровки.

У 2014 році вона вже обійшла за продажами Adidas, і займає друге місце на ринку Америки, програючи лише фірмі Nike, а в майбутньому, безумовно, може поборотися і за перше місце в світі.

Останнім часом компанія працює над створенням 3D кросівок. І цілком реально таке припущення, що в недалекому майбутньому, вони зможуть друкувати кросівки індивідуально для кожного бігуна.

Купити спортивну екіпіровку Under Armour можна в нашому інтернет магазині Abrams, ми її купуємо і привозимо безпосередньо з США.

Спортивне екіпірування Asics


Asics - фірма, у якій перше місце у випуску продукції займає спортивна екіпіровка та аксесуари до них. Заснована вона була в 1949 році в місті Кобе, в Японії, її засновник Кіхачіро Оніцука.

Підприємство займалося розробкою і виробництвом спортивного взуття, і першою в Японії випустила баскетбольні кросівки, використовувала в роботі інноваційні розробки. Незважаючи на те, що взуття користувалася колосальним успіхом у покупців, компанія не могла пробитися на європейський і американський ринки, і в цьому була винна не тільки велика конкуренція з боку інших фірм, а й відсутність у Асікс кваліфікованих продавців.

У дев'яностих роках, для зниження собівартості продукції основні виробничі майданчики були перенесені в Індонезію.

В даний час взуття купують не тільки спортсмени, вона відмінно підходити і для ходьби по місту.

Купити кросівки і одяг Asics можна в інтернет магазині Abrams, які ми закуповуємо безпосередньо у виробника.