Тактичне спорядження. Купити в інтернет магазині ✯ Abrams ✯

Тактичне спорядження

Чохол Magpul DAKA Medium Black
Чохол Magpul DAKA Can Black
Сумка Vertx Dead Letter Sling 12L Black
Рукавички тактичні Mechanix Original® MultiCam Black
Рукавички тактичні Mechanix M-Pact 3 Black
Рукавички тактичні Mechanix FastFit MultiCam
Ремень брючний Fahrenheit Stretch Belt | Crocodile
Ремень брючний Fahrenheit Stretch Belt Black
Пляшка фляга Reebok OS U WATERBOT METAL 750ML | Black
Наколінники Crye Precision Airflex Combat Knee Pads - Khaki
Батарейка Surefire 123A 3 Volt Lithium
NVG J-arm PVS-14 Helmet Mount
Сумка поясна GearLab Fanny Pack Multicam Black Medium
Стрілецький таймер CED7000 Shot Timer
Рюкзак Eagle Industries All-Purpose Pack 26L Ranger Green
Рукавички тактичні Mechanix M-Pact 3 Coyote
Активні навушники 3M PELTOR COMTAC IV Single Comm Hybrid Communication Headset
Показано з 1 по 50 із 683 (14 сторінок)

Що таке тактичне спорядження? До нього, насправді, відноситься безліч різних речей, починаючи від бронежилета і кевраловой каски, і закінчуючи всякими дрібницями, але при цьому, як відомо в питаннях безпеки дрібниць не буває. Тому треба приділяти належну увагу і речей, які на перший погляд здаються головними, але не можна забувати про дрібних елементах спорядження, так як в потрібний момент вони можуть надати для вашої безпеки вирішальну роль.

До дрібниць відносяться такі предмети, про існування яких ви могли навіть не підозрювати. Наприклад: рукавички одночасно і водонепроникні і вогнестійкі, сонцезахисні або військові тактичні окуляри, чохли для цінностей і документів. Загалом, всі необхідні дрібниці ви можете знайти в нашому інтернет магазині, в розділі «Тактичне спорядження».

Військові бронежилети купити в Києві


Ми почнемо говорити про найістотніших і найважливіших предметах, які можна віднести до тактичного спорядження це:

    Бронежилети multicam.
    Пластини керамічні в бронежилети.
    Кевраловие каски.
    Полегшені бронежилети / плейткерріер / platecarrier / плітоноска.

У нас в інтернет магазині, представлені армійські кевларові модифіковані американські бронежилети IOTV, які змінили в армії Сполучених Штатів Америки жилети OTV. У розробці і створенні нового бронежилета брали участь Великобританія, в особі своєї оборонної компанії Bae Systems Pic, а так само дві американські компанії, одна з них Poit Blank Enterprises Inc і її дочірня компанія Protective Product Enterprises Inc.

Дочірня компанія була заснована в тисяча дев'ятсот дев'яносто шостого року, її головний офіс розташовується у Флориді. Фірма займається розробкою і виробництвом бронежилетів для військових, для співробітників виправних установ. Вона є постачальником для збройних сил Сполучених Штатів Америки, федеральні агентства, поліцейські підрозділи державного і місцевого рівня; уряду і правоохоронні органи по всьому світу.

У нашому інтернет магазині широко представлена ​​продукція компанії Grye Precision, ця фірма знаходиться в Бруклінському військово-морському дворі. Продукція, що випускається її продукція коштує на забезпеченні поліцейських і військових підрозділів Сполучених Штатів Америки і по всьому світу. Подяки займають цілу стіну в кімнаті для сувенірів.

Фірма зосередила свою увагу на виробництві бойових шоломів і бронежилетів мультиків, а також захисту плечей, паху, попереку. У дві тисячі шістнадцятому році вони переїхали в нову штаб-квартиру, тут у них організований замкнутий цикл виробництва, тобто інженери і дизайнери створюють моделі, робочі виробничих потужностей працюють з металом, пластиком і тканиною, швейники працюють на заключному етапі.

Компанія має в своєму володінні тридцять патентів і сто прав на інтелектуальну власність, сюди включається торгові марки і авторські права. Одне з головних досягнень компанії це- винахід камуфляжного одягу MultiCam в дві тисячі четвертому році, з дві тисячі десятого року, цей одяг є стандартною для військ знаходяться в Афганістані.

В цьому розділі нашого сайту ви можете вибрати, а потім купити полегшені американські бронежилети, систему підтримки, для шолома рейковий кріплення, вентиляційні подушки під бронежилет, а також наколінники, виробництва цієї компанії. Весь цей товар ми привозимо зі Сполучених Штатів Америки.

Каски


Каски безпосередньо відносяться до тактичного спорядження, наприклад фірми Ops-Core, їх можна купити в Києві в нашому інтернет магазині.

Так само у нас є в продажу кевларові каски армії США Mich 2000 компаній GentexCorp.

Американська операційна дочірня компанія Ops-Core була заснована в дві тисячі п'ятому році, в даний час являє собою виробника і продавця захисного спорядження для військових, вона спеціалізується на випуску шоломів різної модифікації, це такі види продукції:

    Шолом сторожовий.
    Каска морська.
    Каска карбонова.
    Для стрибків з парашутом військова каска.
    Для стрибків з парашутом шолом спортивний.
    Противаги в комплекті.

Ще є в асортименті необхідні аксесуар

Військові навушники і захист слуху


Історія американської марки Peltor бере початок в 1950 році, коли засновник компанії Торі Палмер вирішив зайнятися виробництвом навушників. Виробництво удосконалювалося і в кінці 80-х років були винайдені навушники гарнітура, що мають електронну начинку, яка надійно забезпечувала захист слухового апарату людини. Саме тут завдяки вченим і членам цієї команди вперше з'явилися на світло активні навушники Peltor ComTac, а трохи пізніше протишумові, які мали спрямований мікрофон, який вловлював звуки на відстані в межах ста п'ятдесяти метрів.

В даний час ця марка пропонує споживачам навушники з радіо зв'язком, до них підключаються зовнішні пристрої, блютуз. Постійно удосконалюється дизайн, який адаптується до потреб. Поставляються фірмою для потреб армії Сполучених Штатів Америки активні тактичні беруші військові.

На нашому сайті великий вибір цих сучасних засобів захисту слуху.

Тактичні рукавички


В цьому розділі хороший вибір військових тактичних рукавичок, основним виробником їх є американська компанія Mechanix, вона веде свій початок з тисяча дев'ятсот дев'яносто першого року.

Поштовхом для її бурхливого розвитку послужила одна історія, група гонщиків, які брали участь в гонках Nascar 41, замовили собі рукавички цієї фірми і залишилися, дуже задоволені, і завдяки цій мимовільної рекламі, з'явився потужний поштовх для розвитку компанії.

Істотно розширився асортимент продукції, з'явилися:

    Рукавички для будівельних робіт.
    Для небезпечних видів виробництва.
    Для підрозділів поліції.
    Рятувальних служб.
    Для військових.

Всі оригінальні військові тактичні рукавички - американські, і їх можна купити в Києві в нашому інтернет магазині.

Електроніка та ліхтарі


Тут представлені тактичні налобні ліхтарі і ліхтарі для індивідуального освітлення, які мають певну водонепроникністю, працюють на світлодіодах, отримують живлення від однієї потужної батареї. А ліхтарі виробництва компанії PETZE TACTIKKA можуть працювати від трьох батарей або акумулятора. А так же доставляємо з США ліхтарі фірм SureFire, Princetontec, Energizeru та інші.

Стрілецькі таймери виробництва Сполучених Штатів Америки, видають абсолютно всі відомості про частоту і якості вироблених пострілів і мають функцію будильника.