Тактичні рюкзаки для перенесення зброї купити в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині

Рюкзаки

Сумка Vertx Dead Letter Sling 12L Black
Рюкзак Eagle Industries All-Purpose Pack 26L Ranger Green
Чохол для зброї водостійкий AIM FS-42 Tan
Чохол для зброї водостійкий AIM FS-42 Olive Green
Тактичний рюкзак снайпера Eberlestock X3 LoDrag
Тактичний рюкзак снайпера Eberlestock X1 Euro Dry Earth Microsuede
Тактичний рюкзак для зброї Eberlestock S27 Little Trick - Grey Green
Тактичний рюкзак для зброї Eberlestock S27 Little Trick - Dry Earth
Показано з 1 по 50 із 161 (4 сторінок)

Без зручного спорядження, а це головним чином рюкзаки c вбудовані в них питної гідросистеми, в даний час не можуть обійтися в тривалих походах не тільки військові, але і спортсмени і мандрівники.

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлені різні види товарів, багато з них укомплектовані гідратор (питна система) від світових виробників цієї продукції.

Компанія Camelbak Products


Перший гідратор був винайдений засновником цієї компанії в 1988 році, це зробив Майкл Едсон, для цього він використовував сумку для крапельниці, затиск і хірургічну трубку. Винахід отримав назву - Верблюжий горб або Camelbak, сталося це в американському штаті Техас.

З тих пір гідрат змінився до невпізнання, він став не замінимо в тривалих походах і подорожах, але головна ідея залишилася та ж - легко пити під час руху.

Фірма займається випуском:

    Гідросистем.
    Рюкзаків до них.
    Аксесуарів.
    Екіпірування.

Вісімдесят відсотків гідросистем на ринку становить продукція цієї компанії. Купити рюкзаки Camelbak можна в інтернет магазині Abrams, ми їх купуємо і доставляємо безпосередньо з США.

Рюкзаки фірми Vertx


Ця американська фірма спеціалізується на випуску специфічних рюкзаків для перенесення зброї та різної військової амуніції, його можна використовувати як балістичний щит, завдяки вбудованому броні-елементу. Магазин Abrams є офіційним дистриб'ютором в Україні.

Компанія Eberlestock


Спочатку американська фірма, заснована в 1985 році Glen Eberle, випускала дуже міцні полегшені приклади для спортивних біатлонних гвинтівок. Після чого стала спеціалізуватися на випуску речових мішків для військових, мисливців і спецназу. Купити їх можна в нашому інтернет магазині Abrams, всі представлені товари американського виробництва ми закуповуємо і привозимо безпосередньо з Америки.

Фірма Kelty


Продукція цієї американської марки не так давно з'явилася на нашому ринку, заснована вона була майже сімдесят років тому в 1952 році в штаті Колорадо. І як багато відомі американські та європейські бренди починалася з «гаражної історії», тобто перші екземпляри її продукції з'явилися в гаражі, закоханий в туризм Дік Келти самостійно почав шити рюкзаки для себе і для продажу.

Завзяті туристи в той час користувалися зшитими в ручну рюкзаками або з армійського спорядження, тому продукція Келти користувалася великим успіхом.

В даний час фірма займається випуском, звичайно, вже не тільки речових мішків, а й усіма товарами, які необхідні туристам. це:

    Намети.
    Спальники.
    Рюкзаки туристичні та спортивні.
    Меблі для походу.
    Аксесуари для кемпінгу.

Фірма використовує у виробництві інноваційні розробки, і в той же час прагнути, щоб продукція була зручна, надійна і довго служила.

Бренд Oakley


Американська компанія Oakley, яку заснував Джим Джанардом в 1975 році, любитель мотокросу, з тих пір і по сьогоднішній день займається виробництвом дуже високої якості оптики для спортсменів та інших спортивних товарів, велика увага приділяється випуску рюкзаків.

На сьогоднішній день бренд є одним зі світових лідерів у виробництві спортивних товарів, тисячі спортсменів, які користуються ними, представляють собою ходячу рекламу бренду.

Купити їх можна в нашому інтернет магазині Abrams, всі представлені товари американського виробництва ми закуповуємо і привозимо безпосередньо з Америки.

Рюкзаки ВС Франції


Рюкзаки Збройних Сил Франції різних моделей, серед них Musette TTA Modele 2009 і Sac De Combat, не просто використовуються в екіпіровці французької армії, а є рюкзаками французького іноземного легіону.

Оснащені вони гідратор Source, які випускає однойменна ізраїльська компанія, заснована в 1989 році. Вона спеціалізується на виробництві армійської амуніції, серед якої є: гідрапакі, питні системи, рюкзаки та навіть армійська взуття.

Питні системи і гідрапакі високо функціональні, здатні витримати великі навантаження, легко миються в умовах польових навчань.

Французькі речові мішки з системою Source користуються великою популярністю не тільки у військових, але і у цивільних осіб.
Купити рюкзаки французьких ВС можна в нашому інтернет магазині Abrams.