Тактичні рюкзаки для перенесення зброї купити в Києві. Ціни та відгуки в інтернет магазині

Рюкзаки

Рюкзак Eagle Industries All-Purpose Pack 26L Ranger Green
Тактичний рюкзак снайпера Eberlestock X1 Euro Dry Earth Microsuede
Тактичний рюкзак снайпера Eberlestock V90 Battleship Pack Multicam 100L
Сумка Vertx Dead Letter Sling 12L Its Black Ranger Green
Сумка Vertx Dead Letter Sling 12L Black
Показано з 1 по 50 із 148 (3 сторінок)

Без зручного спорядження, а це головним чином рюкзаки c вбудовані в них питної гідросистеми, в даний час не можуть обійтися в тривалих походах не тільки військові, але і спортсмени і мандрівники.

У цьому розділі нашого інтернет магазину представлені різні види товарів, багато з них укомплектовані гідратор (питна система) від світових виробників цієї продукції.

Компанія Camelbak Products


Перший гідратор був винайдений засновником цієї компанії в 1988 році, це зробив Майкл Едсон, для цього він використовував сумку для крапельниці, затиск і хірургічну трубку. Винахід отримав назву - Верблюжий горб або Camelbak, сталося це в американському штаті Техас.

З тих пір гідрат змінився до невпізнання, він став не замінимо в тривалих походах і подорожах, але головна ідея залишилася та ж - легко пити під час руху.

Фірма займається випуском:

    Гідросистем.
    Рюкзаків до них.
    Аксесуарів.
    Екіпірування.

Вісімдесят відсотків гідросистем на ринку становить продукція цієї компанії. Купити рюкзаки Camelbak можна в інтернет магазині Abrams, ми їх купуємо і доставляємо безпосередньо з США.

Рюкзаки фірми Vertx


Ця американська фірма спеціалізується на випуску специфічних рюкзаків для перенесення зброї та різної військової амуніції, його можна використовувати як балістичний щит, завдяки вбудованому броні-елементу. Магазин Abrams є офіційним дистриб'ютором в Україні.

Компанія Eberlestock


Спочатку американська фірма, заснована в 1985 році Glen Eberle, випускала дуже міцні полегшені приклади для спортивних біатлонних гвинтівок. Після чого стала спеціалізуватися на випуску речових мішків для військових, мисливців і спецназу. Купити їх можна в нашому інтернет магазині Abrams, всі представлені товари американського виробництва ми закуповуємо і привозимо безпосередньо з Америки.

Фірма Kelty


Продукція цієї американської марки не так давно з'явилася на нашому ринку, заснована вона була майже сімдесят років тому в 1952 році в штаті Колорадо. І як багато відомі американські та європейські бренди починалася з «гаражної історії», тобто перші екземпляри її продукції з'явилися в гаражі, закоханий в туризм Дік Келти самостійно почав шити рюкзаки для себе і для продажу.

Завзяті туристи в той час користувалися зшитими в ручну рюкзаками або з армійського спорядження, тому продукція Келти користувалася великим успіхом.

В даний час фірма займається випуском, звичайно, вже не тільки речових мішків, а й усіма товарами, які необхідні туристам. це:

    Намети.
    Спальники.
    Рюкзаки туристичні та спортивні.
    Меблі для походу.
    Аксесуари для кемпінгу.

Фірма використовує у виробництві інноваційні розробки, і в той же час прагнути, щоб продукція була зручна, надійна і довго служила.

Бренд Oakley


Американська компанія Oakley, яку заснував Джим Джанардом в 1975 році, любитель мотокросу, з тих пір і по сьогоднішній день займається виробництвом дуже високої якості оптики для спортсменів та інших спортивних товарів, велика увага приділяється випуску рюкзаків.

На сьогоднішній день бренд є одним зі світових лідерів у виробництві спортивних товарів, тисячі спортсменів, які користуються ними, представляють собою ходячу рекламу бренду.

Купити їх можна в нашому інтернет магазині Abrams, всі представлені товари американського виробництва ми закуповуємо і привозимо безпосередньо з Америки.

Рюкзаки ВС Франції


Рюкзаки Збройних Сил Франції різних моделей, серед них Musette TTA Modele 2009 і Sac De Combat, не просто використовуються в екіпіровці французької армії, а є рюкзаками французького іноземного легіону.

Оснащені вони гідратор Source, які випускає однойменна ізраїльська компанія, заснована в 1989 році. Вона спеціалізується на виробництві армійської амуніції, серед якої є: гідрапакі, питні системи, рюкзаки та навіть армійська взуття.

Питні системи і гідрапакі високо функціональні, здатні витримати великі навантаження, легко миються в умовах польових навчань.

Французькі речові мішки з системою Source користуються великою популярністю не тільки у військових, але і у цивільних осіб.
Купити рюкзаки французьких ВС можна в нашому інтернет магазині Abrams.