Активні навушники і беруші для стрільби. Купити тактичні активні навушники і беруші для стрільби в Києві. Інтернет магазин ✯ Abrams ✯

Навушники / Захист слуху

Батарейка Surefire 123A 3 Volt Lithium
Активні навушники Walkers Razor Slim Patriot Multicam
Стрілецький таймер CED7000 Shot Timer
Активні навушники 3M PELTOR COMTAC IV Single Comm Hybrid Communication Headset
Тактичні активні беруші TEP-100 PELTOR Tactical 3M
Стрілецький таймер PACT Club Timer III (3) Shot Timer
Радіостанція (рація) ICOM IC-F43TR
Навушники активні Peltor Sport Tactical 500 Bluetooth
Набір батарейок Surefire 123A 3 Volt Lithium
Гарнітура бездротового зв'язку 3M PELTOR Neckloop TEP-LOOP-200
Гарнітура Silynx C4OPS Tactical Headset System
Беруші протишумові 3M Skull Screws Earplugs
Беруші військові 3M Single-Ended Combat Arms Ear Plugs
Активні навушники-гарнітура MSA Sordin 75310 Supreme Pro Б/У
Активні навушники для стрільби 3M Peltor Sport Tactical 100
Активні навушники гарнітура MSA Sordin 75305 Supreme Pro
Активні навушники PELTOR 3M ™ ComTac ™ III Black
Активні навушники 3M PELTOR COMTAC V Hearing Defender
Активні навушники 3M  Peltor ComTac III Single Comm Coyote
Активні навушники 3M  Peltor ComTac III Single Comm Black
Показано з 1 по 43 із 43 (1 сторінок)

Ви захоплюєтеся стріляниною або ж працюєте на галасливому виробництві? Тоді Ваш слух відчуває серйозні навантаження. В цьому випадку вирішити проблему можна просто. Для цього достатньо купити протишумові навушники. Такі аксесуари здатні заглушати небезпечні шуми, при цьому, зберігаючи для людського вуха оптимальні звукові параметри.

Купуючи захисний девайс для слуху для професійної стрільби або полювання, варто віддавати перевагу активним навушників. Саме вони можуть гарантувати максимальну шумоізоляцію без заглушення тихих і середніх звуків рівнем нижче 70 дБ. Таким чином, можна почути навіть шелест трави. Але слух, при цьому, не буде схильний до небезпеки гучних і частих пострілів.

Ключове призначення активних навушників - це максимально знизити з зовнішнього середовища гучні і різкі звуки або шуми до безпечного для людського слуху рівня. Саме така унікальна особливість дозволила девайсу стати неймовірно популярним у світі.

На сьогоднішній день головний постачальник професійних протишумових навушників для стрільби і полювання - це США. Саме військові винаходи і розробки цієї країни застосовуються. Наприклад, їх використовує бренд Пелтор.

Світовим лідером у виробництві такої корисної техніки була покликана шведська компанія Peltor. Вона займається виробництвом навушників, які можна з легкістю надягати поверх робочої каски або головного убору, приєднувати до рації та інших цифрових гаджетів.

Навушники Пелтор розрізняють звуки нижче 70 дБ і автоматично їх підсилюють в вісім-десять разів. Використовуючи їх, ви не пропустіть на полюванні наближення звіра, адже девайс дозволить почути навіть мінімальний хрускіт гілок. На стрільбах питання сусіда або ж будь-яка команда тренера будуть почуті так, як ніби на голові немає ніяких навушників. Ось чому їх і інше цифрове обладнання Пелтор використовують у військових діях і навчаннях американської армії і деяких європейських країн світу.

Основні переваги


Щоб переконатися в вузької спеціалізації і якості навушників Пелтор, пропонуємо вам ознайомитися з основними перевагами девайсів даного бренду. Вони мають простору внутрішню сторону. За рахунок цього, зменшується тиск на вушні раковини. Усуваються неприємні і некомфортні відчуття при довготривалому носінні гаджета. Підвищуються їх шумозахисні властивості. Крім того, це відмінна профілактика глухоти у професійних стрільців. Правда, вони не завжди комфортно використовувати зі зброєю, яке має високий приціл.

Завдяки вбудованому в чашечках мікрофона, навушники істотно збільшують чіткість і чистоту зовнішніх звуків до 85 дБ. Використовуючи ці сучасні гаджети, можна почути шарудіння тварин і птахів в траві, шум листи і хрускіт гілочок. При цьому, звуки пострілів і інші шуми вище 85 дБ НЕ будуть ніяк заважати. Такий діапазон не чути за замовчуванням.

Звук відтворюється цифровими пристроями. За рахунок цього, можна виключити при автоматичному зниженні або підвищенні рівня звуку звукові клацання. Також рівні можна перемикати вручну.

Навушники Peltor мають чудову функцію - вони здатні автоматично відключатися через дві години, якщо за цей період не була задіяна жодна з функцій. Завдяки цьому, менше витрачається заряд батареї. Отже, гаджет працює довше. Якщо ви не хочете, щоб вони відключалися, досить просто натиснути будь-яку кнопку на панелі управління після того, як ви почуєте попереджувальні сигнали про швидке відключення.

Навушники можна скласти в компактну конструкцію. За рахунок цього, їх можна транспортувати в спеціальному чохлі (він додається в комплекті). Це гарантує те, що ви їх не зламаєте при перевезенні.

Гаджет працює від двох пальчикових батарейок (ААА). Термін роботи приладу на одних батарейках - до 500 годин. А це понад двадцять діб безперервної роботи. Гаджет здатний знизити рівень високочастотного шуму на 29 дБ. А низькочастотного - на 16 дБ. Шум рівнем до 85 дБ повністю не чути (якщо в настройках не було встановлено функцію, що такі звуки варто посилювати).

Батарейки завантажуються в окремий відсік. Той не стикається зі шкірою людини і потовими залозами. За рахунок цього, підвищується їх термін експлуатації і безпеку власників навушників.

Навушники є профілактикою глухоти у професійних стрільців.
Якщо ви вже один раз працювали в них і налаштували під себе рівень гучності, то при ввімкненні, завдяки функції пам'яті, ці настройки зберігаються. Навушники Пелтор мають дротове з'єднання між чашами, завдяки цьому, включення і гучність працює одночасно з обома чашами. Не потрібно включати окремо кожну чашку і регулювати на них гучність.

Деякі види як, наприклад, Sport Tac Black / Red, комплектуються не тільки чорними, звичайними, чашечками. До них також йдуть світловідбиваючі покришки оранжево-кислотного кольору. Зелені ставляться при денній і лісової стрільбі. Помаранчеві використовуються в стрільбі вночі і вдень для підвищення безпеки.

Кому рекомендується купувати?


Спочатку протишумові навушники Peltor розроблялися для спортсменів-стрільців і мисливців. Крім того, вони будуть корисні пілотам, військовим, програмістам, звуковим режисерам, працівникам сцени, світлотехніків, працівникам виробничих підприємств з високим рівнем шумів (енергетика, металургія, автомобілебудування).

Як можна придбати активні навушники Пелтор?


Даний гаджет, найчастіше, замовляють військові. Також їх купують для оборонних об'єктів Європи і США. На спеціалізованих сайтах, як abrams.com.ua, можна купити оригінальні навушники Пелтор. П'ятирічна гарантія, висока якість. унікальні характеристики роблять даний девайс відмінним вибором для стрільців і мисливців по всьому світу.