Штаны Gen III Soft Shell Level 5 ECWCS — Multicam - 4978

Штаны Gen III Soft Shell Level 5 ECWCS — Multicam

  • Виробник: US Army
  • Код товару: 4978
  • Наявність: Є в наявності
  • 4485 грн.

В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Gen III Level 5 ECWCS Softshell являє собою вітро / водозахисний базовий шар - SOFT SHELL в кольорі Multicam. Куртка спільно з брюками складають основу всього комплексу E.C.W.C.S., саме під нього одягаються нижні шари, і саме на нього надягають верхні. Створені з унікального продуваємого та водовідштовхувального матеріалу EPIC® куртка і штани 5-го шару надзвичайно легкі, компактні і не ускладнює свободу руху. У комбінації з базовим і утеплюючим шарами є відмінним зовнішнім шаром для помірної та холодної погоди.

EPIC® - унікальна тканина створена за допомогою технології інкапсуляції розробленої компанією Nextec Applications, Inc. В основі технології інкапсуляції лежить процес оточення натуральних волокон захисним шаром з силіконових полімерів. В результаті подібної обробки, збільшується зносостійкість тканини, надаються водовідштовхувальні властивості і виключається вбирання вологи волокнами. Інкапсульований матеріал не може бути змитий або стертий як водовідштовхувальне просочення і володіє вищими паропропусними властивостями ніж мембранні тканини.

Інкапсуляція дозволяє зберегти низьку вагу тканини і збільшити вітрозахисні якості. Вироби з EPIC® є універсальними і забезпечують оптимальний комфорт. Додаткове посилення шарами мембранної тканини GORE-TEX® потрібно тільки під час проливного дощу. Технологія інкапсуляції захищена 52 патентами і в даний час використовується тільки компанією Nextec Applications, Inc.


NSN 8415-01-580-2990

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Штаны Gen III Soft Shell Level 5 ECWCS — Multicam, 4978, Multicam