Кровоспинний гемостатичний бинт Quikclot Combat Gauze Z-fold - сучасний аналог Celox

Кровоспинний гемостатичний бинт Quikclot Combat Gauze Z-fold - сучасний аналог Celox

  • Виробник: Quikclot
  • Код товару: 5054
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1790 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Кровоспинний бинт третього покоління Quikclot Combat Gauze армійська версія. Сучасний аналог Celox
Якісною відмінністю гемостатичних засобів можна вважати той факт, що їх застосування не пов'язане з механічним впливом на кровоносні судини і нерви, повної тривалої блокуванням кровотоку кінцівки та іншими негативними явищами, пов'язаними із застосуванням джгутів і турнікетів.
Кровоспинна пов'язка, розроблена підприємством Combat Medical Systems, являє собою додатковий елемент вдосконаленої індивідуальної медичної аптечки військовослужбовця армії США (Improved First Aid Kit, IFAK), що видається окремо від неї, але є обов'язковим для носіння при веденні бойових дій.
Даний елемент являє собою герметично упаковану що не викликає алергії пов'язку шириною три дюйми (7,62 см) і довжиною чотири ярда (3,64 м), основною особливістю якої є її підвищений кровоспинний ефект і антибактеріальну дію, що особливо важливо при пораненні військовослужбовця в жаркому кліматі.
Квіклот (QuikClot) - це комплексне засіб для контролю і запобігання кровотечі, яке використовує інноваційні технології для гемостазіса, тобто зупинки кровотечі.
Ключовим компонентом є спеціальний інертний мінерал з величезною зупиняє здатністю. Combat Gauze - це м'який білий стерильний бинт, згорнутий рулоном, просочений розчином каоліну.
Що таке Kaolin (Каолін)?
Каолін - це натуральний землистий білий інертний мінерал, відомий протягом багатьох років, в основному через своїх згортання властивостей.
Кровосвертиваніе активується набагато швидше за рахунок моментального попадання каоліну в кров, провокуючи таким чином природний каскад згортання, що приводить до швидкої коагуляції.
Каолін має небілкову структуру і НЕ викликає алергічних реакцій і опіків.
 
Завдяки тому, що бинт складний гармошкою, він постійно готовий до використання. Його можна швидко почати вводити в рану.
Z-Folded бинт займає менший обсяг, що вельми важливо в умовах обмеженого місця всередині підсумків індивідуальних аптечок IFAK.
По всій довжині Quikclot Combat Gauze Z-Fold проходить блакитна смужка, яку добре видно під дією рентгенівських променів.
Потрібна вона для швидкої ідентифікації бинта всередині раневого отвору навіть після того як бинт повністю просякнутий згорнулася кров'ю.
Quikclot Combat Gauze сертифікований державними установами США - Інститутом Польових Медичних Досліджень Армії США.
Рекомендується для надання першої долікарської допомоги.
  

Особливості:

- покращений контакт з раною в порівнянні з порошковими засобами;
- не залишає хімічних опіків;
- ефективна Z-образна форма, не вимагає розмотування що дозволяє запихати Quikclot Combat Gauze в рану дуже оперативно прямо з упаковки;
- зменшений розмір і товщина завдяки формі Z-Folded, що дозволяє комплектувати аптечку вдвічі більшою кількістю бинтів в порівнянні з попереднім поколінням;
- не викликає алергічних реакцій;
- видно на знімках рентген апарату, завдяки синьою смужці по центру;
- ширина ~ 7.5 сантиметри, довжина 3.7 метра
 
 У порівнянні з гранульованим засобом Celox бинт Quikclot Combat Gauze не потрібно вимивати з рани, а можна просто дістати.
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари