Система рюкзаків ILBE морської піхоти США USMC

Система рюкзаків ILBE морської піхоти США USMC

  • Виробник: US Army
  • Код товару: 5226
  • Наявність: Немає в наявності
  • 15694 грн.
  • 12417 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

ILBE Improved Load Bearing Equipment система рюкзаків корпусу морської піхоти США USMC

Вся система рюкзаків розроблена компанією Arc'teryx. Виробник - офіційний контрактний постачальник Propper International Inc.

Система рюкзаків складається з експедиційного рюкзака Main Pack, штурмового рюкзака Assault Pack і гідраціонной системи з резервуаром для води Source WXP Storm.

 

Експедиційний рюкзак Tango об'ємом основного відділення 75 літрів має платформу MOLLE і безліч кишень.

Комплектація: Main Pack ILBE Gen 2 + Поясний ремінь + Верхній клапан

 

Штурмовий рюкзак Assault Pack об'ємом 35 літрів має основне відділення з кишенею під медузу, стропи MOLLE, відділення з бічною блискавкою.

 

Гідраціонная система складається з чохла, який можна використовувати як з плечовими лямками, так і кріпити на платформу MOLLE, використовуючи маленькі фастекси розташовані по периметру самого чохла.

 

І з резервуара для води на 3 літри Source WXP Storm.

 

Taste-Free ™ - Матеріал з якого виготовлений резервуар Co-extruded PE film зберігає смак свіжої води без присмаку пластика протягом декількох днів або навіть тижнів

Grunge-Guard ™ - Technology Антибактеріальне система яка присутня в резервуарі і трубці. Чи не змивається водою і не зникає після чищення резервуару.

Система Widepac ™ Tech, дозволяє легко відкривати резервуар, для того щоб туди можна було помістити лід або руку, що значно спрощує процес догляду за медузою. При цьому, ємність для води, відмінно зберігає герметичність.

 

Почалася історія ILBE досить давно - мало не десятиліття назад. Саме тоді уряд і мін.оборони США прийшли до висновку, що Корпусу Морської Піхоти (USMC, United States Marine Corps) потрібна нова екіпіровка, здатна витримувати великі навантаження і не зношуватися. Так народилася ідея ILBE: Improved Load Bearing Equipment, або ж «Удосконалена екіпірування, несуча тяжкості». Кілька років по тому успішно завершилася розробка і практичні тести: ILBE був прийнятий на озброєння. Не гаючись, Департамент оборони США почав поставку ІЛБЕ в армію (в корпус морпіхів) і суміжні силові структури.

ILBE представляв собою універсальний рюкзачной обладнання, поєднане з системою гидрации (ємністю для води, що вбудовуються в рюкзак). Розроблений в якості заміни вже існуючих рюкзаків ALICE і MOLLE, ILBE швидко знайшов популярність в армійських колах. Міцний, зручний, надійний - що ще треба від польового рюкзака?

ILBE був розроблений компанією Arc'teryx спеціально для ведення бойових дій - він повністю відповідає стандартам «Програми Підготовки Силових і Армійських підрозділів» (т.зв. LEAF програма). Виготовлявся компанією Propper Inc. (США). В якості основного матеріалу використовувалася 725 деньє Кордура, пофарбована в непомітний лісової камуфляж (так званий MARPAT (MARine PATtern) - цифрова камуфльований забарвлення, яка використовується морськими піхотинцями США).

Ключовими перевагами ILBE стала сітка PALS, на яку можна було кріпити додаткову екіпіровку або окремі модульні мішки. У їх число входив гідратор на 3 літри (на 100 унцій рідини) і триденний штурмовий рюкзак, який можна було відстібати і носити окремо для коротких вилазок.

Основний рюкзак називався Main Pack (Головний рюкзак), додатковий - Assault Pack (штурмової рюкзачок). Передбачалося, що з основним великим рюкзаком солдати будуть здійснювати тривалі марші при переміщенні з одного місця на інше, а з малим (штурмовим) рюкзаком - здійснювати короткі розвідувальні вилазки до 3-х діб. Система кріплень дозволяла повісити одне на інше, що ще більше збільшувало обсяг рюкзака (можна було набити обидва відразу).

Місткість ILBE вражала навіть без доп.мешков: при повному завантаженні він вміщував до 120 фунтів (~ 55 кг), і це ще не рахуючи порожніх бічних відділень, які спочатку призначалися для перенесення 60 і 81 міліметрових снарядів для міномета!

Завдяки системі розподілу ваги і міцному матеріалу рюкзак ILBE дозволяв дві найбільш важливі речі:

1) Тягти відразу багато

2) Тягти далеко і не втомлюватися

Більш того - навіть при повному завантаженні і прикріпленому штурмовому рюкзаку завжди залишалося вільне місце з боків - для підвішування додаткових внешатних підсумків і модульних відділень.

Однак на жаль, ніщо не вічне. У 2006 році з'явилися перші покоління Модульного тактичного Жилета (Modular Tactical Vest) і почалися проблеми. Оскільки ILBE був створений і прийнятий на озброєння ДО створення модульного тактичного жилета, вони погано інтегрувалися і солдатам було складно носити і те й інше одночасно.

Ближче до 2008, коли жилетами вже оснастили більшість підрозділів, слабкий потік скарг перетворився в справжню річку невдоволення - морпіхи чисто фізично не могли ефективно віддавати борг батьківщині, заплутуючись в суперечливому обладнанні. Кількість травм і поранень різко зросла, і армійське керівництво не змогло ігнорувати ситуацію. У 2009 солдатів потішили новиною, що почалися розробки нового покоління ILBE, яке буде поєднуватися з Модульним Тактичним жилети. У народі його охрестили USMC Pack (Рюкзак Морської Піхоти США) і почали з нетерпінням чекати.

Недовго думаючи, армійське командування вирішило, що все нове - це добре забуте покращене старе. Нову модель армійського рюкзака, недовго думаючи, охрести FILBE (Family Of Improved Load Bearing Equipment) - або ж, коротко кажучи, «покращений ілбе, нове чадо в сім'ї». Розробки і тестування йшли 2 роки - і нарешті вуаля: у 2011 році FILBE почав повсюдно поставлятися на озброєння. Повністю поєднується з Модульним Тактичним жилети і складається з більшої кількості елементів, ніж ILBE, він викликав справжній прорив.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре