Бинт компрессионный срочной помощи / бандаж 8X10 дюймов H&H

Бинт компрессионный срочной помощи бандаж 8X10 дюймов HH

  • Виробник: H & H
  • Код товару: 5384
  • Наявність: Немає в наявності
  • 342 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

H-Bandage - новітня універсальна пов'язка для важких травм. H-Bandage є вдосконаленою версією нашої запатентованої бойової пов'язки Cinch Tight, яка дає медикам і персоналу як екстрену пов'язку, так і кровоспинний затиск при артеріальній кровотечі і кровотечі в кінцівках. Унікальний дизайн H-Bandage дозволяє використовувати його однією рукою в будь-яких умовах. H-Bandage, розроблений для служб швидкого реагування, військових і правоохоронних органів, є швидкий і ефективний інструмент для всіх видів серйозних травм і пошкоджень, пов'язаних з артеріальною кровотечею.

Унікальний дизайн H-Bandage з підкладкою ABD товщиною 8 дюймів і унікальною еластичною обгорткою висотою 5 футів, що забезпечує міцність і гнучкість, разом з H-образним ременем, вшитим в пов'язку, дозволяє задовольнити безліч потреб в польових умовах. Н-подібний пояс дозволяє надавати прямий тиск безпосередньо на рану, збільшуючи стиснення і зменшуючи крововтрату.

90% американських смертей на полях боїв відбуваються до моменту, коли поранені доставляються в польові госпіталі. Половина смертельних випадків обумовлені крововиливами. Даний бандаж призначений для швидкого і легкого затиску кінцівок.

Характеристики:

Стандартна складка H & H H-Bandage
Номер позиції: HB01
NSN: 6510-01-540-6484
Розміри упаковки: Звичайна складка: 8,9 см x 22,2 см x 5 см
Вага упаковки: 113 г.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре