Керамічні бронепластини полегшені бічні в бронежилет Ceradyne MSAP Level IV
  • Керамічні бронепластини полегшені бічні в бронежилет Ceradyne MSAP Level IV

Керамічні бронепластини полегшені бічні в бронежилет Ceradyne MSAP Level IV

  • Виробник: US Army
  • Код товару: 5514
  • Наявність: Немає в наявності
  • 8208 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Керамічні бронепластини бічні в бронежилет Ceradyne ESAPI Stand Alone Level IV MSAP Plate - органокерамічні композитні захисні елементи.
Служать для збільшення рівня захисту різних бронежилетів, дозволяючи забезпечувати таким жилетам захист від широкого спектру засобів ураження.
Мають загальноприйняту для керамічних броніелементів двошарову конструкцію - зовнішній монолітний керамічний шар, що розташовується на підкладці.
З лицьового боку бронепанелі, поверх керамічного шару, знаходиться захисний шар, призначений для підвищення експлуатаційної живучості бронепанелі.
Зовні панель обклеєна нейлоном.
ESAPI були оперативно розроблені як відповідна реакція міністерства оборони США на зростаюче число випадків застосування противником (Ірак і Афганістан) патронів з бронебійними кулями при веденні вогню з автоматичної піхотної зброї по живій силі в СІБ.
Бронебійні кулі здатні викликати наскрізне пробиття бронепанелі SAPI і гарантований виведення з ладу носія бронежилета.
В силу сказаного вдосконалені бронепанелі ESAPI забезпечують підвищений рівень захисту від практично всіх видів боєприпасів ручної стрілецької зброї.
При збільшеною, щодо SAPI, масі, вставки ESAPI здатні забезпечити захист від бронебійних куль американського патрона 7,62 × 63 мм, зі сталевим або твердосплавним сердечником, який в даному випадку служить імітатором боєприпасів на базі штатного патрона 7,62 × 54 мм Російської армії .
Також забезпечують захист від бронебійних куль патронів 5,56 × 45 мм НАТО і 7,62 × 51 мм НАТО, обидва меншої потужності, при стрільбі практично в упор.
Виробник Сeradyne inc.
Size: 6x6x.75
Вага комплекту: 1,5 кг.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре