Плівка для герметизації грудної клітки PMI HALO Chest Seal - 5536

Плівка для герметизації грудної клітки PMI HALO Chest Seal

  • Виробник: Other
  • Код товару: 5536
  • Наявність: Немає в наявності
  • 918 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Оклюзивні плівки для герметизації грудної клітки PMI HALO Chest Seal – в упаковці 2 штуки. Два пластирі для заклеювання вхідного та вихідного поранень грудної клітки.

Оклюзійна пов'язка фірми Progressive Medical International - HALO Chest Seal призначена для надання допомоги при відкритому премотораксі, спричиненому пошкодженням грудної клітки. Симптоми пневмотораксу визначаються розміром та швидкістю надходження повітря в плевральну порожнину; до них відносяться здебільшого біль у грудях та утруднене дихання. При пошкодженні грудної клітки та утворенні відкритого пневмотораксу плевральна порожнина повідомляється із зовнішнім середовищем, тому в ній створюється тиск, що дорівнює атмосферному. Легке, що спалося, вимикається з дихання, в ньому не відбувається газообмін, кров не насичується киснем.

Перша допомога при відкритому пневмотораксі вимагає герметичного перекриття місця поранення грудної клітки повітронепроникним засобом – яким є оклюзійна плівка PMI HALO Chest Seal. Тильна поверхня пластиру дозволяє наносити необхідні написи маркером для документування (час, тяжкість пошкодження). Клейка сторона має спеціальний адгезивний склад гідрогеля, який забезпечує приклеювання до шкіри навіть якщо вона забруднена, змочена водою, потім, кров'ю або іншими рідинами.

Поставляється HALO Chest Seal у герметично запакованому пакеті із застібкою, яку після розтину можна повторно використовувати для зберігання невикористаного пластиру.

Характеристики:

  • Розміри: 27,4 см. х 19 см
  • NSN 6510-01-581-0553

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре