Керамічна бронепластина клас 6 США в бронежилет ESAPI - X-Large (stand alone 7.62 APM2) XL - 5718

Керамічна бронепластина клас 6 США в бронежилет ESAPI - X-Large (stand alone 7.62 APM2) XL

  • Виробник: US Army
  • Код товару: 5718
  • Наявність: Немає в наявності
  • 9843 грн.
  • 7000 грн.
В закладки
Мінімальна кількість для замовлення: 2

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Американські захисні керамічні бронепластини в бронежилет ESAPI (Enhanced Small Arms Protective Insert) - органокераміческіе композитні захисні елементи.

Клас захисту: NIJ IV (США) або ДСТУ 6 (Україна)

Служать для збільшення рівня захисту різних бронежилетів, дозволяючи забезпечувати таким жилета захист від широкого спектру засобів ураження.

Мають загальноприйнятою для керамічних бронеелементов двошарової конструкцією - зовнішній монолітний керамічний шар, що розташовується на підкладці.

З лицьового боку бронепанелі, поверх керамічного шару, знаходиться захисний шар, призначений для підвищення експлуатаційної живучості бронепанелі.

Зовні панель обклеєна нейлоном.

ESAPI були оперативно розроблені як відповідна реакція міністерства оборони США на зростаюче число випадків застосування противником (Ірак і Афганістан) патронів з бронебійними кулями при веденні вогню з автоматичної піхотної зброї по живій силі в СІБ.

Бронебійні кулі здатні викликати наскрізне пробиття бронепанелі SAPI і гарантований виведення з ладу носія бронежилета.

В силу сказаного вдосконалені бронепанелі ESAPI забезпечують підвищений рівень захисту від практично всіх видів боєприпасів ручної стрілецької зброї.

При збільшеною, щодо SAPI, масі, вставки ESAPI здатні забезпечити захист від бронебійних куль американського патрона 7,62 × 63 мм, зі сталевим або твердосплавним сердечником, який в даному випадку служить імітатором боєприпасів на базі штатного патрона 7,62 × 54 мм Російської армії .

Також забезпечують захист від бронебійних куль патронів 5,56 × 45 мм НАТО і 7,62 × 51 мм НАТО, обидва меншої потужності, при стрільбі практично в упор.

РОЗМІР X-LARGE (1 плита) - (Вага: 3,25 кг, розміри: 280 мм × 355 мм)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре