Беруші протишумові військові 3M Combat Arms 4.1

Беруші протишумові військові 3M Combat Arms 4.1

  • Виробник: 3M
  • Код товару: 6244
  • Наявність: Немає в наявності
  • 493 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Беруші військові 3М Combat Arms 4.1 захищають органи слуху від небезпечного рівня шуму, що виникає від пострілів, вибухів, роботи різноманітних транспортних засобів і агрегатів на промвиробництва, зберігаючи при цьому здоров'я користувача, забезпечуючи можливість орієнтації в швидкоплинні ситуації, обмінюючись інформацією і контролюючи усні команди командира або начальника.
Легким дотиком клавіші включення фільтра, користувач може переходити на необхідний рівень захисту слуху, вибираючи між повним захистом в закритому положенні і активним режимом звукоподавленія дозволяє комфортно спілкуватися і чітко чути неголосні звуки. Обидва режими забезпечують захист органів слуху від високих імпульсних звуків.
Перемикач дозволяє змінювати режим гучності беруші навіть в тактичних рукавичках.
Відкритий режим - дозволяє орієнтуватися в просторі і чути команди, одночасно забезпечуючи захист від імпульсного шуму (знижують шумовий тиск приблизно на 16 дБ.)
Закритий режим - беруші працюють як звичайні протишумові вкладиші; рівень придушення шуму (звукового тиску) в децибелах (дБ) - 28 дБ.
М'який і гнучкий фіксатор забезпечує надійне і комфортне розташування у вусі навіть під час активних дій.
Вкладиші 3M Combat Arms 4.1 багаторазового використання, легко чистяться і не потребують в елементах живлення.
Поставляються в легкому пластиковому контейнері з двома нашийні шнурами - чорним для повсякденного використання і яскравим салатовим для тренувань на полігоні.
Беруші сертифіковані за європейським стандартом EN 352-2: 2002, який поширюється на протишумові вкладиші і визначає конструктивні і експлуатаційні вимоги до виробу.
Увага: щоб визначити свій розмір - зверніться до навушників-вкладишів свого плеєра, які завжди йдуть в комплекті з трьома видами гумових вкладишів, їх розмірність ідентична Combat Arms 4.1

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре