Гарнітура Silynx C4OPS Tactical Headset System

Гарнітура Silynx C4OPS Tactical Headset System

  • Виробник: SILYNX
  • Код товару: 6490
  • Наявність: Немає в наявності
  • 10348 грн.
  • 8710 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Гарнітура Silynx C4OPS Tactical Headset System
Компанія Silynx Communications це світовий лідер в області розробки і виробництва комунікаційних систем для Армії США і правоохоронних органів.
Легка тактична гарнітура зв'язку Silynx C4OPS з інтелектуальним адаптивним високим рівнем захисту органів слуху.
Спеціально розроблена для постійного акустичного контролю бойової обстановки, координації дій, а також високого уровеня захисту слуху і 100% отримання інформації в різних шумових умовах.
У системах гарнітур Silynx використовується цифрове автоматичне активну шумозаглушення (ANR), яке захищає від імпульсних і гучних стаціонарних шумів, дозволяючи користувачеві чути навколишнє оточення і підтримувати ситуаційну обізнаність.
Гібридна гарнітура C4OPS включає в себе новий модифікований сталевий сердечник, нові кліпси для кріплення кабелю і модифікований затиск, який можна надійно закріпити на комірі сорочки, жилеті або на ремені шолома MICH або Ops Core.
Includes: C4OPS Control Box C4OPS In-Ear Headset with quick disconnects HS0001-00-BB Dual Wireless PTT System DWPTT SPT0003-00-AA Canvas Carry Case Ear Retainers Bent AC0009-01 and Straight AC0009-00 Ear Retainers - Shell 3 Pair - S , M, L AC0001-01 Foam Ear Plugs C4OPSOne AA Battery


https://www.silynxcom.com/wp-content/uploads/2016/01/C4Ops-Pocket-Guide-sm-novector.pdf

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре