Спальна система Carinthia Tropen + Defence 4 з водонепроникним чохлом ВС Франції
  • Спальна система Carinthia Tropen + Defence 4 з водонепроникним чохлом ВС Франції

Спальна система Carinthia Tropen + Defence 4 з водонепроникним чохлом ВС Франції

  • Виробник: Carinthia
  • Код товару: 6529
  • Наявність: Немає в наявності
  • 8150 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Спальна система Carinthia Tropen + Defence 4 з водонепроникним чохлом ВС Франції
Відмінний вибір для тих, кому важливо бути в теплі при екстремально низьких температурах, і в разі необхідності, використовувати окремі елементи без втрати якості сну.
Збірна система для сну в польових умовах, складається з спальника для теплої погоди Carinthia Tropen, спальника Carinthia Defence 4 і водонепроникного чохла ЗС Франції.
Carinthia Tropen - рекомендований температурний режим комфорта + 5ºC.
Вбудована москітна сітка дозволяє ночувати під зірками теплої ночі, не допускаючи при цьому до тіла комах.
Carinthia Tropen використовується в якості додаткової підкладки для спального мішка Defence 4, створюючи в такому тандемі систему утеплення для холодної погоди.
Carinthia Defence 4 - рекомендований температурний режим комфорта - 15 ° C.
Дизайн спального мішка дозволив розмістити більший шар утеплювача з боків і у верхній частині спальника. Два шари ізоляції G-LOFT не скріплені стежками між собою і розташовані таким чином, щоб створити додатковий шар повітря між утеплювачами і зовнішніми оболонками.
У спальниках Carinthia використовується утеплювач G-Loft - високоякісний полімерний утеплювач по структурі ізоляції нагадує гусячий пух. Він не вбирає вологу, забезпечує контроль клімату (виводить вологу, затримує тепло) і демонструє високі показники стисливості. Утеплювач швидко відновлює первинний об'єм навіть після тривалого знаходження в стислому стані.
Захисний водонепроникний чохол для спального мішка ВС Франції Sur-Sac de couchage waterproof bivy cover дозволяє спати під відкритим небом при відсутності намети. Закривається чохол на велкро і пластикову блискавку.
 
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре