Комплект балістичних окулярів ESS CROSSBOW SUPPRESSOR 2X CLEAR & SMOKE GRAY (США)

Комплект балістичних окулярів ESS CROSSBOW SUPPRESSOR 2X CLEAR and SMOKE GRAY Оригінал (США)

  • Виробник: ESS
  • Код товару: 6538
  • Наявність: Немає в наявності
  • 3135 грн.
В закладки

Слідкуйте за новинками в соцмережах:

Комплект балістичних окулярів ESS CROSSBOW SUPPRESSOR 2X CLEAR & SMOKE GRAY (США).
Прямі поставки з США. Гарантія якості (оригінал).
У комплект входить дві змінні пари захисних лінз (Smoke Gray і Clear), дві оправи (Crossbow Tri-Tech Fit і Crossbow Suppressor) та захисний футляр.

ДВІ ПАРИ ЛІНЗ: Система DedBolt Lens Lock ™ ️ дозволяє швидко і без зусиль змінювати в оправах лінзи місцями і забезпечує надійне утримання їх при балістичному ударі. Завдяки покриттю "ClearZone ™ ️", лінзи не запотівають і захищають їх від подряпин. Лінзи не дають оптичне спотворення і надають 100% захист від ультрафіолетових випромінювань UVA / UVB спектру. Балістична широка лінза ESS товщиною 2.4 мм, виконана з легкого полікарбонату, відповідає стандартам ANSI Z87.1-2010, U.S. Federal OSHA, CE EN 166 FT і U.S. MIL SPEC MIL-PRF-31013 (пункт 3.5.1.1), стандарти гарантують якість виготовлення продукції та забезпечення надійного захисту від потрапляння фрагментарних частинок на великій швидкості, при широкому куті огляду.

ДВІ ОПРАВИ: Оправа Crossbow Suppressor спеціально розроблена для застосування із засобами захисту слуху і переговорними пристроями. Дужки окулярів досить тонкі, щоб не створювати дискомфорт і не пропускати звук в парі з навушниками. Міцність дужок забезпечується революційним полімерним матеріалом.

Інноваційна оправа Crossbow Tri-Tech Fit фіксує окуляри на голові в трьох точках, знижуючи тиск на голову практично до нуля. Система забезпечує окулярам щільну і надійну посадку, що дозволяє використовувати їх як звичайні сонцезахисні окуляри без фіксуючого шнурка.

ФУТЛЯР: Твердий захисний футляр закріплюється на поясі або будь-якому іншому спорядженні, що має систему кріплення "MOLLE".

Посилання на PDF


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре